Pościg rodem z Hollywood. Strzelanina na Bródnie

Do strzelaniny z udziałem policji doszło w sobotni wieczór na Bródnie. Próba zatrzymania kierowcy czerwonej hondy zamieniała się w niebezpieczny pościg.

W minioną sobotę w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu Suwalskiej z Łabiszyńską funkcjonariusze policji oraz straży miejskiej podjęli próbę zatrzymania uciekającego mężczyzny, który wcześniej został zauważony przez patrolujących Bródno strażników miejskich na parkingu przy Suwalskiej podczas rozkodowywania, jak się okazuje, cudzego auta. Mimo próśb o opuszczenie hondy, mężczyzna uruchomił ją i odjechał.

Jak wynika z ustaleń świadków zdarzenia, policja próbowała zatrzymać samochód, oddając w jego kierunku strzały, co potwierdził Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak zaznaczył funkcjonariusz, nikomu nic się nie stało.

Pościg nie zakończył się jednak po oddaniu strzałów ostrzegawczych oraz przestrzeleniu opon. Ścigany przejechał ul. Łabiszyńską w kierunku Trasy Toruńskiej, po czym odjechał w stronę centrum handlowego Factory Annopol. Z naszych ustaleń wynika, że został zatrzymany na ul. Białołęckiej. Jak się okazuje, to nie pierwsza kradzież mężczyzny. Teraz jego los leży w rękach prokuratury.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Pościg rodem z Hollywood. Strzelanina na Bródnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.