TURNIEJ SIATKÓWKI „TARGÓWEK 2018”

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów siatkówki. W naszej dzielnicy już 15 grudnia odbędzie się turniej pn. „Targówek 2018”. Sprawdźcie, jak wziąć udział w siatkarskich zmaganiach.

Dziś przyjrzymy się regulaminowi wydarzenia, które już niedługo będzie miało miejsce na Targówku za sprawą Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”, Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek oraz Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Praga”. Turniej siatkówki jest imprezą organizowaną cyklicznie i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Kto może wziąć udział w turnieju?

Do udziału zaproszone są drużyny z terenu Dzielnicy Targówek i zasobów RSM Praga tworzone przez społeczności lokalne, organizacje non profit pracujące z dziećmi i młodzieżą oraz drużyny szkolne. Oczywiście pomysłodawcy zdają sobie sprawę, iż turniej budzi zainteresowanie również pośród osób spoza dzielnicy, stąd też po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń z Targówka organizatorzy rozpatrzą indywidualnie pozostałe przypadki. W turnieju nie mogą uczestniczyć drużyny biorące udział w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do 12.12.2018 r. w Zespole Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20, pok. 435, piętro IV, w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku. Faxem na numer 22/ 325-54-53 lub na adres e-mail: sport@targowek.waw.pl.

Skąd wziąć kartę zgłoszenia i co powinna ona zawierać?

Kartę zgłoszenia pobieramy ze strony Urzędu Dzielnicy Targówek.

Zgłoszenie drużyny do turnieju musi zawierać:

– imię i nazwisko zawodnika

– datę urodzenia

– miejsce zamieszkania

– imię i nazwisko opiekuna – telefon i adres e-mail.

Pamiętajcie, przesłanie niekompletnego zgłoszenia skutkuje niezakwalifikowaniem drużyny do turnieju. Nie zapomnijcie również o zapoznaniu się z regulaminem oraz wypełnieniem druku zgody rodziców/opiekunów na udział w turnieju. Wszystkie niezbędne dokumenty są do pobrania na stronie internetowej www.targowek.waw.pl, www.smbrodno.pl, www.rsmpraga.pl oraz w Zespole Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ul. Kondratowicza 20 pok. 435, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Kiedy i gdzie odbędzie się turniej?

Turniej Siatkówki odbędzie się 15.12.2018 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek przy ul. Ossowskiego 25 w Warszawie.

turniej siatkowki targowek 718x1024 - TURNIEJ SIATKÓWKI „TARGÓWEK 2018” - turniej siatkowki, Targówek 2018, sport, rekreacja, regulamin, młodzież

Więcej informacji, m.in. o terminarzu i systemie rozgrywek, znajdziecie na stronie Urzędu Dzielnicy Targówek. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.