TURNIEJ SIATKÓWKI „TARGÓWEK 2018”

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów siatkówki. W naszej dzielnicy już 15 grudnia odbędzie się turniej pn. „Targówek 2018”. Sprawdźcie, jak wziąć udział w siatkarskich zmaganiach.

Dziś przyjrzymy się regulaminowi wydarzenia, które już niedługo będzie miało miejsce na Targówku za sprawą Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno”, Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek oraz Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Praga”. Turniej siatkówki jest imprezą organizowaną cyklicznie i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Kto może wziąć udział w turnieju?

Do udziału zaproszone są drużyny z terenu Dzielnicy Targówek i zasobów RSM Praga tworzone przez społeczności lokalne, organizacje non profit pracujące z dziećmi i młodzieżą oraz drużyny szkolne. Oczywiście pomysłodawcy zdają sobie sprawę, iż turniej budzi zainteresowanie również pośród osób spoza dzielnicy, stąd też po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń z Targówka organizatorzy rozpatrzą indywidualnie pozostałe przypadki. W turnieju nie mogą uczestniczyć drużyny biorące udział w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do 12.12.2018 r. w Zespole Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20, pok. 435, piętro IV, w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku. Faxem na numer 22/ 325-54-53 lub na adres e-mail: sport@targowek.waw.pl.

Skąd wziąć kartę zgłoszenia i co powinna ona zawierać?

Kartę zgłoszenia pobieramy ze strony Urzędu Dzielnicy Targówek.

Zgłoszenie drużyny do turnieju musi zawierać:

– imię i nazwisko zawodnika

– datę urodzenia

– miejsce zamieszkania

– imię i nazwisko opiekuna – telefon i adres e-mail.

Pamiętajcie, przesłanie niekompletnego zgłoszenia skutkuje niezakwalifikowaniem drużyny do turnieju. Nie zapomnijcie również o zapoznaniu się z regulaminem oraz wypełnieniem druku zgody rodziców/opiekunów na udział w turnieju. Wszystkie niezbędne dokumenty są do pobrania na stronie internetowej www.targowek.waw.pl, www.smbrodno.pl, www.rsmpraga.pl oraz w Zespole Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ul. Kondratowicza 20 pok. 435, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.

Kiedy i gdzie odbędzie się turniej?

Turniej Siatkówki odbędzie się 15.12.2018 r. w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek przy ul. Ossowskiego 25 w Warszawie.

turniej siatkowki targowek 718x1024 - TURNIEJ SIATKÓWKI „TARGÓWEK 2018” - turniej siatkowki, Targówek 2018, sport, rekreacja, regulamin, młodzież

Więcej informacji, m.in. o terminarzu i systemie rozgrywek, znajdziecie na stronie Urzędu Dzielnicy Targówek. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.