Wioska Św. Mikołaja na Targówku

W radosnej, świątecznej atmosferze będziecie mogli ciekawie spędzić czas w niedzielę, 16 grudnia. To właśnie tego dnia na Targówek zawita Święty Mikołaj, który zaprosi wszystkich mieszkańców do swojej wioski. Sprawdźcie szczegóły.

Rada i Zarząd Dzielnicy Targówek m.st Warszawy zapraszają małych i tych całkiem dużych mieszkańców dzielnicy do wspólnego spędzenia czasu w Wiosce Św. Mikołaja. Dnia 16 grudnia, w niedzielę, na terenie Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Malborskiej 20, każdy z gości będzie mógł poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Do wioski zapraszamy Was od godziny 12.00. Na parkingu urzędu przez cały dzień odbywać się będą świąteczne warsztaty oraz animacje. O godzinie 13.00 zapraszamy na spektakl dla dzieci zatytułowany „Królowa Śniegu”, przygotowany przez Teatr Muzyczny Syrenka. Przedstawienie obejrzycie w sali konferencyjnej.

To również w niej o godzinie 18.00 zaśpiewa dla Was Agata Steczkowska wraz z chórem. W wyjątkowym koncercie usłyszycie najpiękniejsze polskie kolędy. Na koniec dnia, o godzinie 19.00, wszystkich mieszkańców zapraszamy na wigilijne spotkanie, również do sali konferencyjnej.

wioska sw mikolaja mieszkaniec - Wioska Św. Mikołaja na Targówku - wstęp wolny, wioska Świętego Mikołaja, warsztaty, Urząd Dzielnicy Targówek, Teatr Muzyczny Syrenka, spotkanie wigilijne, spektakl dla dzieci, Mikołaj, Królowa Śniegu, koncert kolęd, animacje

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Wioska Św. Mikołaja na Targówku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.