Sąsiedzka Gwiazdka w VIII Ogrodzie Jordanowskim

Coraz więcej z nas chce spędzać świąteczny czas nie tylko z rodziną, ale również z sąsiadami i osobami z bliskiego otoczenia. Wspólne kolędowanie jest doskonałą okazją do integracji lokalnego środowiska, bliższego poznania się, przeżywania magii świąt oraz dobrej zabawy. Stąd też z przyjemnością zapraszamy Was na Sąsiedzką Gwiazdkę – spotkanie, które już w czwartek odbędzie się w VIII Ogrodzie Jordanowskim.

Śmiech dzieci, gwar sąsiedzkich rozmów, melodie znanych i lubianych kolęd, ciepłe słowa, pyszny poczęstunek to elementy budujące wyjątkową atmosferę sąsiedzkich spotkań. Tym razem Sąsiedzka Gwiazdka odbędzie się 13 grudnia o godzinie 17.30.

Wszystkie zaplanowane na czwartkowe popołudnie atrakcje są efektem zajęć prowadzonych w ramach działalności VIII Ogrodu Jordanowskiego. Zobaczycie m.in. spektakl przygotowany przez uczestników zajęć „Kurtyna” oraz będziecie mogli pośpiewać kolędy z niesamowitym, energetycznym zespołem „Jordanek Music Band”.

W programie:

– przedstawienie teatralne zatytułowane „Wigilijny wieczór”

– wspólne kolędowanie

– podsumowanie konkursu na najpiękniejszą bombkę

– licytacja prac na cele charytatywne

– pyszny poczęstunek.

swiateczne spotkanie 1024x738 - Sąsiedzka Gwiazdka w VIII Ogrodzie Jordanowskim - zabawa, wstęp wolny, świętowanie, spotkanie, spektakl, Sasiedzka Gwiazdka, sąsiedzi, muzyka, Kurtyna, kolędy, kolędowanie, Jordanek Music Band, integracja, dzieci

Jeśli macie ochotę przekonać się, jak dobra energia krąży po VIII Ogrodzie Jordanowskim, to koniecznie odwiedźcie to miejsce. Zabierzcie dzieci, samotnych sąsiadów i wspólnie zasiądźcie przy pięknej choince.

Do zobaczenia!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.