Zima w mieście na Targówku

Już dziś zaplanuj wypoczynek swojego dziecka w czasie ferii. Od 28 stycznia 2019 r. do 8 lutego 2019 r. uczniowie warszawskich szkół będą mogli skorzystać z ciekawej oferty zajęć oświatowo-wychowawczych. Sprawdź, w których szkołach na Targówku realizowany jest program „Zima w mieście”.

Do najbliższego czwartku, 13 grudnia br., do godziny 12.00 możesz zapisać swoje dziecko do programu „Zima w mieście” realizowanego na Targówku. Zapisy odbywają się za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji tu.  

W dniu 2 stycznia 2019 r. o godz. 13:00, po zalogowaniu się na konto będzie widoczna informacja o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu kandydata do Programu. Uczniowie zakwalifikowani będą mieli możliwość pobrania karty kwalifikacyjnej.

W terminie od 3 stycznia 2019 r. do 10 stycznia 2019 r. do godz. 12.00 należy potwierdzić wolę uczestnictwa w Programie „Zima w Mieście”, dostarczając kartę kwalifikacją oraz potwierdzenie opłaty za żywienie lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat, jest to warunek przyjęcia do Programu „Zima w Mieście”.

Jak co roku program realizowany będzie w placówkach w godz. 7.00-17.00. Wykwalifikowana kadra zapewni dzieciom opiekę oraz ciekawe zajęcia m.in. ruchowe i plastyczne. W placówkach dzieci zjedzą dwa posiłki, w tym obiad. Koszt wyżywienia w wysokości 7 zł. pokrywają rodzice [z opłat za wyżywienie zwolnione są dzieci, które w trakcie roku szkolnego korzystają z obiadów finansowanych przez OPS lub przez szkołę].

Poniżej prezentujemy listę targóweckich szkół, w których realizowany będzie w tym roku program „Zima w mieście”:

– Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Gościeradowska 18/20

– Szkoła Podstawowa nr 42, ul. Balkonowa 4

– Szkoła Podstawowa nr 58, ul. Mieszka I nr 7

– Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Radzymińska 227

– Szkoła Podstawowa nr 285, ul. Turmoncka 20

– Szkoła Podstawowa nr 298, ul. Krakusa 2

– Szkoła Podstawowa nr 377, ul. Trocka 4

– Szkoła Podstawowa nr 378, ul. Bartnicza 8

– Szkoła Podstawowa nr 380, ul. Krasiczyńska 4/6.

Jak widzicie, w tym roku uczniowie nie skorzystają z oferty zajęć „Zimy w mieście” w Szkole Podstawowej nr 275 przy Hieronima. Jest to spowodowane rozpoczętą na terenie placówki budową metra, jednakże nauczyciel z wyżej wymienionej szkoły będzie koordynował program zajęć w podstawówce przy Krasiczyńskiej. 

Nie zwlekajcie z zapisami. Macie dwa dni, by zapewnić dzieciom atrakcyjny wypoczynek.

Źr. Zima w mieście

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.