Złodziej z drogerii przy Rembielińskiej zatrzymany

Dzięki publikacji wizerunku w mediach kryminalnym z Targówka udało się zatrzymać winnego kradzieży w drogerii przy ul. Rembielińskiej. Zatrzymany 31-latek odpowie za kradzież perfum o wartości prawie 1300 złotych.

Markowe perfumy z jednej z bródnowskich drogerii skradziono 13 września 2018 roku. Kradzież opiewała na kwotę prawie 1300 złotych. O sprawie poinformowano funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego komisariatu policji na Targówku, którzy niezwłocznie podjęli się ustalenia winnego zajścia. Niezwłocznie, jednak proces odnalezienia złodzieja trwał kilka miesięcy.

zlodziej rembielinska - Złodziej z drogerii przy Rembielińskiej zatrzymany - zatrzymanie, policja, perfumy, kradzież, drogeria

Okazuje się, że do zatrzymania Damiana D. bezsprzecznie przyczyniło się opublikowanie jego wizerunku w mediach. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Trzydziestojednoletni mężczyzna jest mieszkańcem Marek. Śledczym udało się również ustalić tożsamość jego wspólnika. Mężczyznom przedstawiono zarzuty.

Źr. KRP VI

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.