Złodziej z drogerii przy Rembielińskiej zatrzymany

Dzięki publikacji wizerunku w mediach kryminalnym z Targówka udało się zatrzymać winnego kradzieży w drogerii przy ul. Rembielińskiej. Zatrzymany 31-latek odpowie za kradzież perfum o wartości prawie 1300 złotych.

Markowe perfumy z jednej z bródnowskich drogerii skradziono 13 września 2018 roku. Kradzież opiewała na kwotę prawie 1300 złotych. O sprawie poinformowano funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego komisariatu policji na Targówku, którzy niezwłocznie podjęli się ustalenia winnego zajścia. Niezwłocznie, jednak proces odnalezienia złodzieja trwał kilka miesięcy.

zlodziej rembielinska - Złodziej z drogerii przy Rembielińskiej zatrzymany - zatrzymanie, policja, perfumy, kradzież, drogeria

Okazuje się, że do zatrzymania Damiana D. bezsprzecznie przyczyniło się opublikowanie jego wizerunku w mediach. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Trzydziestojednoletni mężczyzna jest mieszkańcem Marek. Śledczym udało się również ustalić tożsamość jego wspólnika. Mężczyznom przedstawiono zarzuty.

Źr. KRP VI

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.