Znalazłeś porzucony rower miejski? Nextbike zapłaci ci 50 zł

Nowa, zimowa akcja ma zachęcić warszawiaków do dbania o wspólne dobro. W tym wypadku są to miejskie rowery Veturilo. I choć obecnie rowery są serwisowane i przygotowywane do wiosennego sezonu, to nadal w stolicy znaleźć można porzucone jednoślady. Co z nimi zrobić? Dowiedzcie się i zgarnijcie 50 zł!

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej poinformował, że teraz warszawiacy mogą zarobić na dobrym uczynku. Wystarczy, że zgłoszą porzucony rower Veturilo, a w nagrodę otrzymają bon o wartości 50 zł do wykorzystania na przejazdy rowerowe.

Część mieszkańców na wieść o bonusowej kwocie uskarża się na to, że wcześniej mimo zgłoszeń, ich konto zostało zasilone jedynie 10 zł, zatem wyjaśniamy: bon o wartości 50 zł zaczął obowiązywać dopiero od początku stycznia tego roku.

Jeśli zatem widzicie porzucony rower, możecie zgłosić jego lokalizację w dwojaki sposób:

– telefonicznie: 22 244 13 13 (czynny cała dobę)

– mailowo: odbiory@nextbike.pl.

Zgodnie z regulaminem akcja trwa do 31 stycznia br. Rower zgłosić może każdy, natomiast bon otrzyma ta osoba, która ma zarejestrowane konto w jednym z systemów: Gliwicki Rower Miejski, Łódzki Rower Publiczny, Poznański Rower Miejski, Radomski Rower Miejski, Warszawski Rower Publiczny Veturilo lub Wrocławski Rower Miejski.

Wystarczy telefonicznie lub mailowo zgłosić miejsce, w którym znajduje się porzucony rower i czekać na wygraną. Kwota w wysokości 50 zł zasili Wasze konto dopiero po odebraniu przez Nextbike roweru ze wskazanego przez Was miejsca.

Źr. Nextbike

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Znalazłeś porzucony rower miejski? Nextbike zapłaci ci 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.