Znalazłeś porzucony rower miejski? Nextbike zapłaci ci 50 zł

Nowa, zimowa akcja ma zachęcić warszawiaków do dbania o wspólne dobro. W tym wypadku są to miejskie rowery Veturilo. I choć obecnie rowery są serwisowane i przygotowywane do wiosennego sezonu, to nadal w stolicy znaleźć można porzucone jednoślady. Co z nimi zrobić? Dowiedzcie się i zgarnijcie 50 zł!

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej poinformował, że teraz warszawiacy mogą zarobić na dobrym uczynku. Wystarczy, że zgłoszą porzucony rower Veturilo, a w nagrodę otrzymają bon o wartości 50 zł do wykorzystania na przejazdy rowerowe.

Część mieszkańców na wieść o bonusowej kwocie uskarża się na to, że wcześniej mimo zgłoszeń, ich konto zostało zasilone jedynie 10 zł, zatem wyjaśniamy: bon o wartości 50 zł zaczął obowiązywać dopiero od początku stycznia tego roku.

Jeśli zatem widzicie porzucony rower, możecie zgłosić jego lokalizację w dwojaki sposób:

– telefonicznie: 22 244 13 13 (czynny cała dobę)

– mailowo: odbiory@nextbike.pl.

Zgodnie z regulaminem akcja trwa do 31 stycznia br. Rower zgłosić może każdy, natomiast bon otrzyma ta osoba, która ma zarejestrowane konto w jednym z systemów: Gliwicki Rower Miejski, Łódzki Rower Publiczny, Poznański Rower Miejski, Radomski Rower Miejski, Warszawski Rower Publiczny Veturilo lub Wrocławski Rower Miejski.

Wystarczy telefonicznie lub mailowo zgłosić miejsce, w którym znajduje się porzucony rower i czekać na wygraną. Kwota w wysokości 50 zł zasili Wasze konto dopiero po odebraniu przez Nextbike roweru ze wskazanego przez Was miejsca.

Źr. Nextbike

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

1 komentarz o “Znalazłeś porzucony rower miejski? Nextbike zapłaci ci 50 zł

  • 21 stycznia 2019 at 08:04
    Permalink

    Jak znajdę to obsikam

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.