Maski antysmogowe w ofercie specjalnej ALDI

Walka z zanieczyszczonym powietrzem w stolicy trwa! W sieci sklepów ALDI znajdziecie od teraz nowoczesne, profesjonalne maski antysmogowe. Sprawdźcie szczegóły.

Od ubiegłego tygodnia po raz pierwszy w asortymencie sieci sklepów ALDI dostępne są profesjonalne neoprenowe maski antysmogowe wielokrotnego użytku z wymiennym filtrem w dyskontowej cenie 49 złotych. Obok masek klienci znajdą również wymienne filtry w cenie 7,99 złotych za 2 sztuki. To szczególnie atrakcyjna oferta dla południa Polski i dużych miast, w których przekroczone zostały dopuszczalne normy pyłów zawieszonych w powietrzu w ostatnim czasie.

0778 maska antysmogowa 9 678x1024 - Maski antysmogowe w ofercie specjalnej ALDI - zanieczyszczone powietrze, zakupy, smog, ochrona, maski antysmogowe, Aldi

Smog jest aktualnym problemem wielu regionów w miesiącach zimowych. W związku z tym, w trosce o klientów, postanowiliśmy włączyć maski jako produkt codziennego użytku, do naszej oferty. Maski są certyfikowane przez Polski Państwowy Instytut Badawczy. Oprócz zatrzymywania cząsteczek PM10 oraz PM2.5, chronią również przed pyłami i substancjami chemicznymi związanymi z komunikacją i przemysłem. Rozmiar M nadaje się dla kobiet i dzieci, natomiast L dedykowany jest mężczyznom. Dla największego komfortu, przy użytkowaniu filtra około 1,5 godziny dziennie, zaleca się jego wymianę raz w tygodniukomentuje Agata Biernacka z biura prasowego sieci.

0778 maska antysmogowa 1 - Maski antysmogowe w ofercie specjalnej ALDI - zanieczyszczone powietrze, zakupy, smog, ochrona, maski antysmogowe, Aldi

Specyfikację produktu można poznać TU.

 

Informacja prasowa

Jedna myśl na temat “Maski antysmogowe w ofercie specjalnej ALDI

  • 30 stycznia 2019 o 21:18
    Permalink

    Reklama! A co później będziecie zachwalać? Pierogi z Biedry?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.