Metro na Bródnie. Autobus informacyjny dla mieszkańców

Kampanii informacyjnej na temat budowy metra na Bródnie ciąg dalszy. Od soboty 16 lutego przez kilka kolejnych dni przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej na mieszkańców będzie czekał autobus informacyjny. W nim dowiecie się m.in. o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

W autobusie informacyjnym pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego będą udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. objazdów i rozkładów jazdy podczas budowy II linii metra.

„Autobus, oznaczony tablicami „Punkt informacyjny” oraz logiem „Metro zmienia Warszawę” będzie stał w zatoce przy przystanku Kondratowicza 06. Wokół skrzyżowania zostaną rozstawione tablice z informacją, gdzie i w jakich godzinach można przyjść do punktu informacyjnego.

W sobotę i niedzielę (16-17 lutego) autobus będzie czynny godzinach 10-16, a od poniedziałku do piątku (18-22 lutego) zapraszamy chętnych w godzinach 11-19. W autobusie będą się znajdować broszury i ulotki informacyjne oraz schematy zmian w układzie komunikacyjnym Bródna związanych z budową metra”.

Nad chaosem komunikacyjnym związanym z pracami budowlanymi będą się starali zapanować również informatorzy, służąc pomocą mieszkańcom. Pojawią się oni na ulicach 2 marca i będą dyżurować przez kilka dni. Będzie ich można spotkać w okolicach przystanków: Św. Wincentego 01, Żuromińska 01, Szpital Bródnowski 02, Łabiszyńska 02, Kondratowicza 02, Suwalska 01, Łojewska 03, Targówek-Ratusz 02, Gilarska 01.

Stanowiska informatorów:

tablica  - Metro na Bródnie. Autobus informacyjny dla mieszkańców - ulotki, mieszkańcy, kondratowicza, kampania informacyjna, II linia metra, budowa metra, bródno, autobus informacyjny

Źr. ZTM

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.