Metro na Bródnie. Autobus informacyjny dla mieszkańców

Kampanii informacyjnej na temat budowy metra na Bródnie ciąg dalszy. Od soboty 16 lutego przez kilka kolejnych dni przy skrzyżowaniu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej na mieszkańców będzie czekał autobus informacyjny. W nim dowiecie się m.in. o zmianach w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

W autobusie informacyjnym pracownicy Zarządu Transportu Miejskiego będą udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. objazdów i rozkładów jazdy podczas budowy II linii metra.

„Autobus, oznaczony tablicami „Punkt informacyjny” oraz logiem „Metro zmienia Warszawę” będzie stał w zatoce przy przystanku Kondratowicza 06. Wokół skrzyżowania zostaną rozstawione tablice z informacją, gdzie i w jakich godzinach można przyjść do punktu informacyjnego.

W sobotę i niedzielę (16-17 lutego) autobus będzie czynny godzinach 10-16, a od poniedziałku do piątku (18-22 lutego) zapraszamy chętnych w godzinach 11-19. W autobusie będą się znajdować broszury i ulotki informacyjne oraz schematy zmian w układzie komunikacyjnym Bródna związanych z budową metra”.

Nad chaosem komunikacyjnym związanym z pracami budowlanymi będą się starali zapanować również informatorzy, służąc pomocą mieszkańcom. Pojawią się oni na ulicach 2 marca i będą dyżurować przez kilka dni. Będzie ich można spotkać w okolicach przystanków: Św. Wincentego 01, Żuromińska 01, Szpital Bródnowski 02, Łabiszyńska 02, Kondratowicza 02, Suwalska 01, Łojewska 03, Targówek-Ratusz 02, Gilarska 01.

Stanowiska informatorów:

tablica  - Metro na Bródnie. Autobus informacyjny dla mieszkańców - ulotki, mieszkańcy, kondratowicza, kampania informacyjna, II linia metra, budowa metra, bródno, autobus informacyjny

Źr. ZTM

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.