Jazda pod prąd na Wysockiego. Pirat drogowy poszukiwany

W sobotę wieczorem warszawska radna Agnieszka Jaczewska-Golińska musiała uciekać przed nieodpowiedzialnym kierowcą, który ulicę Wysockiego przemierzał pod prąd.

Całe zdarzenie zostało utrwalone przez przedstawicielkę samorządu na filmie, który został opublikowany na oficjalnej stronie radnej na Facebooku [Agnieszka Jaczewska-Golińska Radna m. st. Warszawy]. – Krótka historia o tym, jak nie należy prowadzić samochodu – zatytułowała materiał pani Golińska.

Film pokazuje, jak kobieta porusza się lewym pasem ul. Wysockiego, nagle na wprost jej auta możemy zauważyć światła jadącego na nią innego samochodu osobowego. Na filmie słychać krzyk i dźwięk klaksonu, kobieta zmienia pas na prawy, uciekając tym samym przed zderzeniem z jadącym w jej kierunku srebrnym oplem.

– […] Takie sytuacje należy zgłaszać natychmiast na numer alarmowy 112 bądź 997 – apeluje pani Golińska, która poinformowała o zajściu funkcjonariuszy z komisariatu przy Chodeckiej. Niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia policja wysłała w teren patrol. Niestety, jak podała Paulina Onyszko, rzeczniczka prasowa północnopraskiej policji, niebezpiecznego kierowcy nie udało się ująć.

Źr. https://www.facebook.com/agnieszkajaczewskagolinska/

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.