Potańcówka dla Targówka, czyli zabawa karnawałowa dla dorosłych

Jeśli lubicie muzykę, taniec i chcielibyście lepiej poznać swoich sąsiadów, to to wydarzenie będzie dla Was. Już 2 marca zapraszamy do udziału w zabawie karnawałowej dla dorosłych. Jak zapewnia radna dzielnicy Joanna Kiljańczyk, potańcówka gwarantuje integrację i dobrą zabawę.

Kilka dni temu radna dzielnicy Targówek, Joanna Kiljańczyk, zaprosiła mieszkańców do uczestnictwa w organizowanej przez Urząd Dzielnicy potańcówce, zaplanowanej na dzień 2 marca w godzinach 18.00-21.30 [sala konferencyjna UD Targówek, ul. Kondratowicza 20]. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy władz dzielnicy we współpracy z Egurrola Dance Studio i dedykowane jest wszystkim dorosłym.

Czego możecie spodziewać się na tej karnawałowej imprezie? Oprócz dobrej zabawy tanecznej przy muzyce pop na mieszkańców czekać będą występy i pokazy tańca. Bezpłatne zaproszenia będziecie mogli odebrać już jutro, 26 lutego, w Urzędzie Dzielnicy Targówek w godz. 18.00-19.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia, jedno zaproszenie obowiązuje dla jednej osoby.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.