Potańcówka dla Targówka, czyli zabawa karnawałowa dla dorosłych

Jeśli lubicie muzykę, taniec i chcielibyście lepiej poznać swoich sąsiadów, to to wydarzenie będzie dla Was. Już 2 marca zapraszamy do udziału w zabawie karnawałowej dla dorosłych. Jak zapewnia radna dzielnicy Joanna Kiljańczyk, potańcówka gwarantuje integrację i dobrą zabawę.

Kilka dni temu radna dzielnicy Targówek, Joanna Kiljańczyk, zaprosiła mieszkańców do uczestnictwa w organizowanej przez Urząd Dzielnicy potańcówce, zaplanowanej na dzień 2 marca w godzinach 18.00-21.30 [sala konferencyjna UD Targówek, ul. Kondratowicza 20]. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy władz dzielnicy we współpracy z Egurrola Dance Studio i dedykowane jest wszystkim dorosłym.

Czego możecie spodziewać się na tej karnawałowej imprezie? Oprócz dobrej zabawy tanecznej przy muzyce pop na mieszkańców czekać będą występy i pokazy tańca. Bezpłatne zaproszenia będziecie mogli odebrać już jutro, 26 lutego, w Urzędzie Dzielnicy Targówek w godz. 18.00-19.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia, jedno zaproszenie obowiązuje dla jednej osoby.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.