Nowa stacja Veturilo stanęła na Bródnie

To już 20. stacja miejskich rowerów Veturilo w dzielnicy Targówek. Wszyscy miłośnicy jazdy na dwóch kółkach znajdą ją przy Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Łabiszyńskiej na Bródnie.

Sezon rowerowy, choć dla niektórych trwa cały rok, dla większości z nas zaczyna się wraz z pierwszymi ciepłymi dniami zapowiadającymi wiosnę. O rekreacyjną jazdę dba niewątpliwie system wypożyczalni rowerów Veturilo, dzięki któremu sprawnie i szybko wypożyczymy sprzęt na wszystkie rowerowe wycieczki.

Tym razem 20 stacja uruchomiana została na Bródnie tuż przy Basenie Polonez oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji Targówek. Nazwana została „Łabiszyńska” od nazwy ulicy, przy której została zlokalizowana i już niedługo zapełni się nowymi jednośladami. W sumie wyposażona została w 22 stojaki.

nowa stacja veturilo 02 1 - Nowa stacja Veturilo stanęła na Bródnie - Veturilo, rower miejski, Łabiszyńska

Jak możemy przeczytać w komunikacie Urzędu Dzielnicy Targówek, „Porozumienie na lokalizację stacji podpisano w 2018 roku. Urząd Dzielnicy Targówek zabezpieczył środki budżetowe oraz kosztem ponad 18 tys. złotych wykonał dostosowanie terenu pod stanowiska dla rowerów. […] Roczny koszt utrzymania stacji oszacowano na kwotę 70.690 zł”.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 komentarzy o “Nowa stacja Veturilo stanęła na Bródnie

 • 6 marca 2019 at 12:04
  Permalink

  Czasy gdy nie masz. nic swojego. Wszystko możesz wypożyczyć/wynająć.

  Reply
 • 6 marca 2019 at 19:38
  Permalink

  Do diaska z tymi rowerami

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.