Mieszkańcy mówią „Dość!”. Protest przeciwko odwlekaniu budowy Obwodnicy Śródmiejskiej

Termin budowy Obwodnicy Śródmiejskiej ponownie został przesunięty. Po wyborczych obietnicach zostało wspomnienie, jednak pamięć mieszkańców nie zawodzi i Ci, którym zależy na rozpoczęciu tak istotnej dla Pragi-Północ, Pragi-Południe czy Targówka inwestycji, zachęcają do udziału w proteście organizowanym przeciwko odwlekaniu budowy Obwodnicy Śródmiejskiej.

Warszawa bez obwodnicy funkcjonuje, jednak budowa Obwodnicy Śródmiejskiej miałaby znaczący wpływ na poprawę jakości życia całej warszawskiej aglomeracji. Jeśli zgadzacie się z tym, to zachęcamy Was do dołączenia do protestu organizowanego przez Michała Sawickiego z Kukiz’15, który sprzeciwia się kolejnej, nieodpowiedzialnej decyzji miasta, jaką jest odwlekanie budowy tego bardzo ważnego szlaku komunikacyjnego.

Protest odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 10.00 przed sklepem Universam obok Ronda Wiatraczna.

– Rada Dzielnicy Praga Południe wyraziła swój sprzeciw wobec tej decyzji, my mieszkańcy zróbmy podobnie! – zachęca do udziału Sawicki.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Mieszkańcy mówią „Dość!”. Protest przeciwko odwlekaniu budowy Obwodnicy Śródmiejskiej

 • 26 sierpnia 2020 o 12:27
  Permalink

  mieszkancy mowia dosc po czym ida i glosuja na to samo :DDDDDD

  Odpowiedz
 • 23 października 2020 o 04:32
  Permalink

  Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki o niskim oprocentowaniu 3%. Możesz pożyczać na dowolny okres od 1 do 25 lat i pożyczać dowolną kwotę od 2000 do 50 000 000,00 GBP na dowolny cel. Możesz złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej: 24hourservce.com lub WhatsApp: +14092051142 lub e-mail: larryfox2017@hotmail.com

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.