ZTM dla mieszkańców Targówka wydłuża trasę linii 327

Zarząd Transportu Miejskiego wyszedł naprzeciw mieszkańcom Targówka, którzy odkąd dzielnicę objęła budowa metra, muszą borykać się z wieloma niedogodnościami komunikacyjnymi. Od 1 kwietnia br. trasa linii 327 będzie dłuższa, dzięki temu z Targówka dojedziemy bezpośrednio aż na Żoliborz.

Autobus 327 pojawił się na ulicach Targówka po zamknięciu ulicy Kondratowicza, by poprawić komfort mieszkańców. Jego trasa prowadziła ul. Głębocką i św. Wincentego, od CH Targówek do Ronda Żaba. Niestety linia nie odpowiadała na potrzeby pasażerów, przesiadali się oni z niej bowiem do zatłoczonych tramwajów na wspomnianym rondzie. Większość mieszkańców postulowała zatem wydłużenie trasy nowego autobusu i tak też prośby wysłuchano.

Od dziś linia 327 zostaje połączona z linią 380, dotychczas prowadzącą od Arkadii do Powązek. Autobus będzie jeździł pod numerem 327, a jego trasa będzie wyglądać tak:

CH TARGÓWEK – Głębocka – św. Wincentego – rondo Żaba – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Rondo Radosława/Arkadia – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI-CM. WOJSKOWY.

Autobusy będą jeździć w godzinach szczytu [6.00-9.30, 14.00-20.00] co kwadrans.

Więcej informacji o połączeniu linii przeczytacie TU.

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.