ZTM dla mieszkańców Targówka wydłuża trasę linii 327

Zarząd Transportu Miejskiego wyszedł naprzeciw mieszkańcom Targówka, którzy odkąd dzielnicę objęła budowa metra, muszą borykać się z wieloma niedogodnościami komunikacyjnymi. Od 1 kwietnia br. trasa linii 327 będzie dłuższa, dzięki temu z Targówka dojedziemy bezpośrednio aż na Żoliborz.

Autobus 327 pojawił się na ulicach Targówka po zamknięciu ulicy Kondratowicza, by poprawić komfort mieszkańców. Jego trasa prowadziła ul. Głębocką i św. Wincentego, od CH Targówek do Ronda Żaba. Niestety linia nie odpowiadała na potrzeby pasażerów, przesiadali się oni z niej bowiem do zatłoczonych tramwajów na wspomnianym rondzie. Większość mieszkańców postulowała zatem wydłużenie trasy nowego autobusu i tak też prośby wysłuchano.

Od dziś linia 327 zostaje połączona z linią 380, dotychczas prowadzącą od Arkadii do Powązek. Autobus będzie jeździł pod numerem 327, a jego trasa będzie wyglądać tak:

CH TARGÓWEK – Głębocka – św. Wincentego – rondo Żaba – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Rondo Radosława/Arkadia – Okopowa – Powązkowska – POWĄZKI-CM. WOJSKOWY.

Autobusy będą jeździć w godzinach szczytu [6.00-9.30, 14.00-20.00] co kwadrans.

Więcej informacji o połączeniu linii przeczytacie TU.

JK

 

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.