Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne pn. „Mazury, mazurki i pisanki”

Przedświąteczne spotkania mieszkańców stają się niemalże targówecką tradycją. I choć poza zwolennikami, znajdziemy w najbliższej okolicy również ich przeciwników, to wszystko wskazuje na to, że z każdym rokiem zwyczaj spotykania się w gronie sąsiadów ma się na Targówku coraz lepiej. Coraz więcej z nas, śmielej i chętniej, stawia się na sąsiedzkich imprezach okolicznościowych. Tym razem miłośników integracji zapraszamy na kreatywne warsztaty przedświąteczne pn. „Mazury, mazurki i pisanki”.

„Partnerstwo na Targówku”, skupiające przedstawicieli aktywnych mieszkańców z nieformalnej grupy sąsiedzkiej „Zjednoczone Pokolenia”, lokalnych organizacji i biznesu, zaprasza wszystkich targówczan, szczególnie mieszkańców Osiedla Bródno, na Podwórkową Pisankę – przedświąteczne spotkanie, które w tym roku odbędzie się w formie warsztatów pod nazwą „Mazury, mazurki i pisanki”.

Spotkanie zaplanowane zostało na 12 kwietnia br. w godz. 16:00-19.00 w ogródku Dziennego Domu Pobytu przy ul. Św. Wincentego 85 oraz Czytelni Naukowej nr 1. W pierwszej części przewidziano animacje w plenerze dla najmłodszych, w tym szukanie wielkanocnego króliczka, od godz. 17.00 zaś przybyli goście wezmą udział w warsztatach, podczas których będą mogli przygotować sobie m.in. palmę wielkanocną, koszyczek z sizalu czy ozdobić pisankę.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „ Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

partnerstwo na Targówku - Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne pn. „Mazury, mazurki i pisanki” - Wielkanoc, warsztaty kreatywne, warsztaty, Święta wielkanonce, spotkanie przedświąteczne, sąsiedzi, Mazury, mazurki i pisanki, integracja, budżet partycypacyjny

Partnerstwo na Targówku oraz grupa sąsiedzka zostały zainicjowane i są koordynowane przez OPS Dzielnicy Targówek w ramach realizowanego Programu Organizowania Społeczności Lokalnej.

Wstęp wolny.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.