Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne pn. „Mazury, mazurki i pisanki”

Przedświąteczne spotkania mieszkańców stają się niemalże targówecką tradycją. I choć poza zwolennikami, znajdziemy w najbliższej okolicy również ich przeciwników, to wszystko wskazuje na to, że z każdym rokiem zwyczaj spotykania się w gronie sąsiadów ma się na Targówku coraz lepiej. Coraz więcej z nas, śmielej i chętniej, stawia się na sąsiedzkich imprezach okolicznościowych. Tym razem miłośników integracji zapraszamy na kreatywne warsztaty przedświąteczne pn. „Mazury, mazurki i pisanki”.

„Partnerstwo na Targówku”, skupiające przedstawicieli aktywnych mieszkańców z nieformalnej grupy sąsiedzkiej „Zjednoczone Pokolenia”, lokalnych organizacji i biznesu, zaprasza wszystkich targówczan, szczególnie mieszkańców Osiedla Bródno, na Podwórkową Pisankę – przedświąteczne spotkanie, które w tym roku odbędzie się w formie warsztatów pod nazwą „Mazury, mazurki i pisanki”.

Spotkanie zaplanowane zostało na 12 kwietnia br. w godz. 16:00-19.00 w ogródku Dziennego Domu Pobytu przy ul. Św. Wincentego 85 oraz Czytelni Naukowej nr 1. W pierwszej części przewidziano animacje w plenerze dla najmłodszych, w tym szukanie wielkanocnego króliczka, od godz. 17.00 zaś przybyli goście wezmą udział w warsztatach, podczas których będą mogli przygotować sobie m.in. palmę wielkanocną, koszyczek z sizalu czy ozdobić pisankę.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „ Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

partnerstwo na Targówku - Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne pn. „Mazury, mazurki i pisanki” - Wielkanoc, warsztaty kreatywne, warsztaty, Święta wielkanonce, spotkanie przedświąteczne, sąsiedzi, Mazury, mazurki i pisanki, integracja, budżet partycypacyjny

Partnerstwo na Targówku oraz grupa sąsiedzka zostały zainicjowane i są koordynowane przez OPS Dzielnicy Targówek w ramach realizowanego Programu Organizowania Społeczności Lokalnej.

Wstęp wolny.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.