Rowerzysto! Oznakuj swój rower, nie daj szansy złodziejowi

Sezon rowerowy ruszył z kopyta. Wielu z nas na dobre polubiło się z rowerami Veturilo, nadal jednak wśród mieszkańców Targówka spotkamy tych, którzy mimo dostępności publicznych jednośladów wybierają swój prywatny rower. Do nich właśnie skierowana jest akcja znakowania rowerów prowadzona przez policję. Poznajcie szczegóły.

Kradzieże rowerów mają się dobrze przez cały rok. Jednoślady znikają z klatek schodowych, piwnic czy garaży. Warto zatem zabezpieczyć swój pojazd, by to właśnie nas nie spotkała niemiła niespodzianka.

Policjanci z Pragi-Północ przypominają o odpowiednim zabezpieczaniu pojazdów, pozostawianiu ich w miejscach dobrze oświetlonych, w zasięgu kamer monitoringu i zachęcają do oznakowania rowerów. Gdzie można oznakować rower? Na Targówku zrobicie do przy ul. Chodeckiej 3/5 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 14.30, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 22 603 80 93.

Akcja znakowania prowadzona jest również:

w KRP Warszawa VI przy ulicy Jagiellońskiej 51 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 22 603 81 94.

w KP Białołęka przy ul. Myśliborskiej 65 od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z dzielnicowym właściwym dla miejsca zamieszkania (tel. do Rewiru Dzielnicowych – 22 603 53 17).

Więcej o akcji przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.