Nowa Łodygowa– dwie jezdnie czynne od 15 kwietnia

Urząd Dzielnicy Targówek poinformował, że końca dobiegają prace przy asfaltowaniu północnej jezdni ul. Łodygowej. Dwie jezdnie zostaną udostępnione mieszkańcom już w tym tygodniu.

W poniedziałek, 15 kwietnia, ok. godz. 23.00 wykonawca robót udostępni kierowcom obydwie jezdnie na odcinku od ul. Radzymińskiej do Wolińskiej. Na wysokości skrzyżowania z ul. Wolińską kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na jezdnię północną, którą ruch odbywa się do ul. Klamrowej. Dalej pojazdy omijają plac budowy, jadąc nowo wybudowanymi jezdniami serwisowymi.

Więcej o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl. Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (powiadomienia.um.warszawa.pl) można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

Źr. UD Targówek

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Nowa Łodygowa– dwie jezdnie czynne od 15 kwietnia

  • 15 kwietnia 2019 o 06:56
    Permalink

    to w poniedziałek czy 18 kwietnia?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.