Nowe miejsce do rekreacji nad Zalewem Bardowskiego już w lipcu tego roku!

Nowa inwestycja przy Zalewie Bardowskiego realizowana jest na terenie lasu, znajdującego się po południowej stronie zbiornika wodnego. To właśnie tam powstają m.in. ścieżki rekreacyjne oraz wiaty widokowe.

Firma „Zielbud” realizuje inwestycję na zlecenie Urzędu Dzielnicy Targówek. Całość wykonywana jest w systemie „projektuj i buduj”.

zalew bardowskiego 1 - Nowe miejsce do rekreacji nad Zalewem Bardowskiego już w lipcu tego roku! - Zalew Bardowskiego, Urząd Dzielnicy Targówek, sport rekreacja

koparki - Nowe miejsce do rekreacji nad Zalewem Bardowskiego już w lipcu tego roku! - Zalew Bardowskiego, Urząd Dzielnicy Targówek, sport rekreacja

Nowy projekt obejmuje powstanie ścieżek rekreacyjnych wyłożonych nawierzchnią mineralną oraz budowę drewnianych pomostów o powierzchni blisko 2000 m2, które ułatwią spacerowanie po obszarach podmokłych. Jednocześnie trwa budowa 6 leśnych wiat widokowych, w których będzie można wypocząć. Atrakcją dla miłośników aktywnego wypoczynku będzie również siłownia plenerowa i przyrodnicza ścieżka edukacyjna. Nie zabraknie ławek i koszy na śmieci.

Planowane zakończenie inwestycji to początek lipca 2019 r.

Więcej o projekcie znajdziecie TU.

zdj. UDT

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Nowe miejsce do rekreacji nad Zalewem Bardowskiego już w lipcu tego roku!

  • 17 kwietnia 2019 o 06:45
    Permalink

    a gdyby tak chociaż we wstępie podać bliższą lokalizacje tego Zalewu. „Mieszkańca” czytają również osoby spoza dzielnicy i my sami mamy nierzadko kłopot z lokalizacja obiektów opisywanych w materiałach dziennikarskich.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.