Lato w Mieście 2019

Ruszyły zapisy do Warszawskiego Programu Lato w Mieście 2019. Na różnorodne zajęcia, które odbywać się będą tuż po zakończeniu roku szkolnego, możecie zapisać swoje dzieci już teraz za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń. Szczegóły poniżej.

W roku szkolnym 2018/2019 Lato w Mieście zaplanowane jest od 24 czerwca – 30 sierpnia 2019 r. Z bogatej oferty programu będą mogli skorzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

W ramach Programu Wakacyjne Placówki Edukacyjne, funkcjonujące przez pięć dni w tygodniu, w godz. od 7.00-8.00 do 16.00-17.00, zapewnią opiekę nad najmłodszymi. W placówkach organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką – wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi.

Udział w programie jest bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji Ośrodka Pomocy Społecznej lub dyrektora szkoły, są również zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

Jak zapisać dziecko do programu? Wystarczy zrobić to poprzez stronę: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl. Zapisy trwają do końca kwietnia do godziny 12.00.

Więcej o programie znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.