Lato w Mieście 2019

Ruszyły zapisy do Warszawskiego Programu Lato w Mieście 2019. Na różnorodne zajęcia, które odbywać się będą tuż po zakończeniu roku szkolnego, możecie zapisać swoje dzieci już teraz za pomocą elektronicznego systemu zgłoszeń. Szczegóły poniżej.

W roku szkolnym 2018/2019 Lato w Mieście zaplanowane jest od 24 czerwca – 30 sierpnia 2019 r. Z bogatej oferty programu będą mogli skorzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

W ramach Programu Wakacyjne Placówki Edukacyjne, funkcjonujące przez pięć dni w tygodniu, w godz. od 7.00-8.00 do 16.00-17.00, zapewnią opiekę nad najmłodszymi. W placówkach organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką – wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi.

Udział w programie jest bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji Ośrodka Pomocy Społecznej lub dyrektora szkoły, są również zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

Jak zapisać dziecko do programu? Wystarczy zrobić to poprzez stronę: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl. Zapisy trwają do końca kwietnia do godziny 12.00.

Więcej o programie znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.