Podwórko Talentów Nivea powstanie przy Domu Kultury Świt!

W parku przy Wysockiego, przy Domu Kultury Świt, wciąż odnajdujemy nowe atrakcje dla najmłodszych. Całkiem niedawno na tamtejszym placu zabaw pojawiła się karuzela integracyjna dla dzieci. A już niedługo w parku stanie wyjątkowy plac zabaw „Podwórko Talentów Nivea”.

Nowa huśtawka integrująca dzieci pojawiła się przy Świcie w ramach zainicjowanej przez radne z Targówka: Katarzynę Górską-Manczenko, Joannę Mroczek oraz radną m.st. Warszawy Iwonę Wujastyk, akcję „Place zabaw bez barier”. Również w tym roku miejsce wzbogaci się o Ogród Sensoryczny, na który głosowali mieszkańcy Targówka w Budżecie Partycypacyjnym.

Okazuje się jednak, że to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na dzieci. Dzięki twórczości uczestników zajęć Teatru Muzycznego Gaffa, prowadzonego w Domu Kultury Świt przez Mariusza Czaję, park zyska zupełnie nowy plac zabaw. Młodzi artyści pod okiem profesjonalnego muzyka stworzyli piosenkę – napisali tekst, zaśpiewali i nagrali teledysk, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Nivea. I to właśnie oni zwyciężyli, otrzymując w nagrodę nowoczesny plac zabaw, jaki stanie przy lubianym, targóweckim domu kultury.

Więcej o przedsięwzięciu przeczytacie TU.

zdj. DK Świt

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.