Podwórko Talentów Nivea powstanie przy Domu Kultury Świt!

W parku przy Wysockiego, przy Domu Kultury Świt, wciąż odnajdujemy nowe atrakcje dla najmłodszych. Całkiem niedawno na tamtejszym placu zabaw pojawiła się karuzela integracyjna dla dzieci. A już niedługo w parku stanie wyjątkowy plac zabaw „Podwórko Talentów Nivea”.

Nowa huśtawka integrująca dzieci pojawiła się przy Świcie w ramach zainicjowanej przez radne z Targówka: Katarzynę Górską-Manczenko, Joannę Mroczek oraz radną m.st. Warszawy Iwonę Wujastyk, akcję „Place zabaw bez barier”. Również w tym roku miejsce wzbogaci się o Ogród Sensoryczny, na który głosowali mieszkańcy Targówka w Budżecie Partycypacyjnym.

Okazuje się jednak, że to nie jedyna niespodzianka, jaka czeka na dzieci. Dzięki twórczości uczestników zajęć Teatru Muzycznego Gaffa, prowadzonego w Domu Kultury Świt przez Mariusza Czaję, park zyska zupełnie nowy plac zabaw. Młodzi artyści pod okiem profesjonalnego muzyka stworzyli piosenkę – napisali tekst, zaśpiewali i nagrali teledysk, by wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Nivea. I to właśnie oni zwyciężyli, otrzymując w nagrodę nowoczesny plac zabaw, jaki stanie przy lubianym, targóweckim domu kultury.

Więcej o przedsięwzięciu przeczytacie TU.

zdj. DK Świt

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.