Targówek – dzielnica na 5!

Studenckie Koło Naukowe Akceleracji działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie już po raz trzeci z rzędu wyróżniło naszą dzielnicę w ogólnopolskim rankingu pn. „Gmina na 5!”.

Okazuje się, że od trzech lat Targówek utrzymuje silną pozycję w rankingu najlepszych jednostek samorządowych w Polsce. W 2017 roku dzielnica uhonorowana została po raz pierwszy za wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań oraz inicjatyw dla inwestorów. Dwa lata temu wyróżnienie otrzymała jako jedyna dzielnica m.st. Warszawy.

Na jakiej podstawie oceniani są nominowani do nagrody? Ocena jest wypadkową przeprowadzonego audytu stron internetowych, analizy kontaktu elektronicznego z gminami oraz badania metodą tajemniczego klienta.

W tym roku ogłoszenie wyników „Gmina na 5!” oraz uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się 23 maja 2019 r. (czwartek) w godz. 9.30-17.00 w siedzibie SGH w Warszawie. W programie znajdziecie m.in. dyskusje panelowe z udziałem naukowców oraz prezentację dorocznego raportu „Gmina na 5!”. Poza wyróżnieniem zwycięzców konferencja ma na celu upowszechnianie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie tworzenia informacji publicznej dla inwestorów i przedsiębiorców z użyciem nowoczesnych mediów.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Targówek – dzielnica na 5!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.