BRICKS4KIDZ – NOWOŚĆ NA DZIECIĘCEJ MAPIE TARGÓWKA

Franczyza Bricks4Kidz rozszerza swoją działalność o kolejne dzielnice. Od maja tego roku dzieciaki na Bródnie i Targówku będą miały okazję korzystać z atrakcji pod szyldem Bricks4Kidz. B4K organizuje zajęcia tematyczne, warsztaty w szkołach i przedszkolach, półkolonie letnie oraz zimowe, urodziny i okazjonalne eventy. A wszystko na licencji klocków LEGO®, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

Bricks 4 Kidz, czyli po prostu Klocki Dla Dzieci, to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewnia wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których dzieci uczą się, budują i bawią się za pomocą uwielbianych klocków LEGO®.
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.
Proponowane warsztaty dla dzieci rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawą, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.

artukul 1 - BRICKS4KIDZ – NOWOŚĆ NA DZIECIĘCEJ MAPIE TARGÓWKA - zajęcia dla dzieci, zabawa, szkoła, przedszkole, nauka, klocki lego, dzieciDodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez animatorów, oparte o specjalne tzw. projekty tematyczne przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Jeśli chcecie sprawdzić szczegóły, koniecznie wejdźcie na www.facebook.com/b4ktargowek/.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.