Giełda warszawskich placówek edukacji pozaszkolnej w VIII Ogrodzie Jordanowskim

Jeśli coś ciekawego dzieje się na Bródnie, coś związanego jednocześnie z edukacją i dobrą zabawą, to najprawdopodobniej ma to miejsce przy Suwalskiej 13. Nie inaczej będzie tym razem. Zapraszamy  całe rodziny na Giełdę warszawskich placówek edukacji pozaszkolnej do VIII Ogrodu Jordanowskiego. Będzie się działo!

Już 18 maja, w sobotę, będziecie mieli niewątpliwą okazję przybliżyć sobie ofertę fantastycznych zajęć pozaszkolnych na rok 2019-2020 oraz odpocząć podczas aktywności własnych dzieci. W VIII Ogrodzie Jordanowskim, między godz. 10.00 a 14.00, zobaczycie animacje sportowe przygotowane przez FC Jordanek, muzyczne – w opracowaniu Jordanek Music Band czy też plastyczne. Te ostatnie polecamy szczególnie miłośnikom malowania różnymi technikami oraz tworzenia z nieoczywistych materiałów.

Tego dnia w ogrodzie dzieciaki będą mogły zapoznać się z kodowaniem [Zakodowany Ogród] czy myśleniem wizualnym podczas zabaw prowadzonych przez Akademię Aktywności. Postaramy się również dogonić wakacje podczas pląsów i zabaw z kolonistami.

Na miłośników zdrowego odżywiania czekać będzie dietetyczka DietLady, a najbardziej aktywni ruchowo będą mogli wykazać się na ściance wspinaczkowej. W programie również: mega klocki, zjeżdżalnia, lewitujące piłeczki, wipe out, dart oraz Spotkanie z piłką przygotowane przez SP Polonez.

Dobrą zabawę połączymy z nauką. Dzięki temu w sobotę zaprezentuje się przed Wami Młodzieżowa Drużyna Ratownicza oraz oddane dzieciom Przedszkole Elfiki. Podczas giełdy nie zabraknie opieki medycznej oraz dostępu do wody [Warszawska Kranówka].

plakat 2019 giełda 722x1024 - Giełda warszawskich placówek edukacji pozaszkolnej w VIII Ogrodzie Jordanowskim - zajęcia, zabawa, VIII Ogród Jordanowski, sport, ruch zdrowie, plastyka, placówki pozaszkolne, giełda, edukacja

Przybywajcie całymi rodzinami. Wstęp wolny!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.