Zanim pojedziecie metrem, możecie je zwiedzić! Dzień otwarty na nowych stacjach

Zakończyła się budowa stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka. Teraz mieszkańcy mogą obejrzeć efekty prac. W najbliższą niedzielę odbędzie się dzień otwarty na nowo powstałych przystankach podziemnej kolei. Będzie mu towarzyszył piknik europejski w parku „Wiecha” na Targówku.

Zanim możliwe będzie uruchomienie linii M2 od stacji Szwedzka, przez Targówek Mieszkaniowy do stacji Trocka, inwestycję czekają odbiory wewnętrzne, a także szereg odbiorów służb wojewódzkich. Ciekawi efektu wielomiesięcznych prac budowniczych będą mogli zaspokoić swoją ciekawość podczas zwiedzania.

Już 19 maja, w niedzielę, w godzinach od godz. 11.00 do 15.00 mieszkańcy będą mogli wejść na wszystkie trzy nowe stacje. Zorganizowany dzień otwarty umożliwi Wam przejście specjalnie wyznaczoną trasą: od wejścia jedną głowicą stacji, przez poziom -1 na peron, a następnie do wyjścia po drugiej stronie przystanku podziemnej kolei. Tego dnia goście nie będą musieli zakładać kamizelek ani nosić kasków.

Zwiedzaniu stacji będzie towarzyszył rodzinny piknik europejski, który odbędzie się w parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, nad stacją Targówek Mieszkaniowy. Od godz. 11.00 na uczestników będą czekały liczne atrakcje związane z Warszawą i Unią Europejską.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.