Zanim pojedziecie metrem, możecie je zwiedzić! Dzień otwarty na nowych stacjach

Zakończyła się budowa stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka. Teraz mieszkańcy mogą obejrzeć efekty prac. W najbliższą niedzielę odbędzie się dzień otwarty na nowo powstałych przystankach podziemnej kolei. Będzie mu towarzyszył piknik europejski w parku „Wiecha” na Targówku.

Zanim możliwe będzie uruchomienie linii M2 od stacji Szwedzka, przez Targówek Mieszkaniowy do stacji Trocka, inwestycję czekają odbiory wewnętrzne, a także szereg odbiorów służb wojewódzkich. Ciekawi efektu wielomiesięcznych prac budowniczych będą mogli zaspokoić swoją ciekawość podczas zwiedzania.

Już 19 maja, w niedzielę, w godzinach od godz. 11.00 do 15.00 mieszkańcy będą mogli wejść na wszystkie trzy nowe stacje. Zorganizowany dzień otwarty umożliwi Wam przejście specjalnie wyznaczoną trasą: od wejścia jedną głowicą stacji, przez poziom -1 na peron, a następnie do wyjścia po drugiej stronie przystanku podziemnej kolei. Tego dnia goście nie będą musieli zakładać kamizelek ani nosić kasków.

Zwiedzaniu stacji będzie towarzyszył rodzinny piknik europejski, który odbędzie się w parku im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”, nad stacją Targówek Mieszkaniowy. Od godz. 11.00 na uczestników będą czekały liczne atrakcje związane z Warszawą i Unią Europejską.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.