FESTYN RODZINNY PRZY TROCKIEJ

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich na festyn rodzinny, który odbędzie się w ogrodzie Szkoły Podstawowej nr 377, przy ul. Trockiej 4. To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z całą rodziną. Na miejscu czekać na Was będą dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka oraz liczne animacje dla najmłodszych. Poznajcie szczegóły.

W sobotę, 25 maja, w ogrodzie Szkoły Podstawowej nr 377, przy ulicy Trockiej 4, w godz. 9.00-13.00, mieszkańcy Targówka będą mogli spędzić miło czas na pikniku szkolnym. W czasie imprezy będzie można skorzystać z wielu darmowych atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, fotobudki, waty cukrowej. Przygotowano sporo atrakcji dla dzieci: malowanie buziek, kącik plastyczny, możliwość skorzystania z usług utalentowanej portrecistki, która  wykonana portret na zamówienie. Na miejscu będą też animacje dla dzieci.

Rada Rodziców SP 377 zadbała o rozkosze podniebienia odwiedzających i będzie można posilić się w kawiarence (kawa, herbata, ciasta wykonane przez rodziców dzieci uczęszczających do SP 377, grill). Dodatkową atrakcją będzie losowanie nagród rzeczowych dla tych, którzy przyłączą się do zabawy. W czasie pikniku uczniowie SP 377 zaprezentują swoje talenty. Będą to: pokazy taneczne, zapasy, występy muzyczne, pokazy piłkarskie Talentu, pokazy wokalne, pokazy karate, etc.

W czasie trwania pikniku wolontariusze fundacji DKMS będą rejestrować potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych. Żeby zostać takim dawcą, należy mieścić się w przedziale wiekowym 18-55 lat, ważyć więcej niż 50 kg oraz cieszyć się ogólnie dobrym stanem zdrowia. O szczegóły będzie można dopytać wolontariuszy.

Rada Rodziców SP 377 oraz pracownicy i uczniowie SP 377 serdecznie zapraszają.

Informacja prasowa

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.