Dom Kultury Zacisze. Będzie rozbudowa

Rozbudowa Domu Kultury Zacisze coraz bliżej. Po rozstrzygnięciu ogłoszonego przez Urząd Dzielnicy Targówek konkursu na opracowanie koncepcji projektowej, nadszedł czas na poznanie zwycięzców.

Teraz wszystko jest na dobrej drodze. Rok 2019 będzie szczęśliwym rokiem realizacji wieloletnich marzeń i planów mieszkańców, pracowników, współpracowników i moich – mówi Bożenna Dydek, dyrektor DK Zacisze.

Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-konstrukcyjno-budowlanej DK Zacisze daje nadzieję, że planowana od 20 lat rozbudowa stanie się w końcu rzeczywistością. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dom kultury powiększy się o salę widowiskową z zapleczem dla artystów, holem wejściowym z małą gastronomią, sanitariatami, szatnią, informacją oraz kilkoma salami zajęć na piętrze. Jak zapewnia dyrektor placówki, w rozbudowanym DK Zacisze nie zabraknie miejsca spotkań aktywnych mieszkańców.

Jeśli chcecie obejrzeć propozycje projektantów nagrodzone w konkursie, odwiedźcie DK Zacisze między 3 a 15 czerwca. Czekać na Was będzie wystawa prezentująca prace konkursowe.

Jednocześnie w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30 przybądźcie do DK na spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami i projektantem. Dowiecie się m.in. jakie są szczegółowe plany rozbudowy placówki, zobaczycie wizualizacje i porozmawiacie z projektantem.

rozbudowa dk zacisze 26519 3619 - Dom Kultury Zacisze. Będzie rozbudowa -

Więcej informacji o rozbudowie DK Zacisze znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Dom Kultury Zacisze. Będzie rozbudowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.