Łodygowa – ostatnie prace trwają. Wielki finał w lipcu?

Jak poinformował Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych, budowa kolejnego odcinka Łodygowej dobiega końca. Wprawdzie kierowcy nadal jeszcze muszą poruszać się jezdniami serwisowymi, to jednak część prac została z powodzeniem ukończona. Wystarczy wspomnieć przejazd pomiędzy ul. Radzymińską a Wolińską.

Rozciągnięty w czasie remont zmęczył mieszkańców dzielnicy na tyle, że wszelkie informacje na temat poszerzenia ulicy łączącej Targówek z Ząbkami nie są przyjmowane optymistycznie. Mimo to pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że zakończenie przebudowy zaplanowane na lipiec br. staje się coraz bardziej realne.

Choć trwają ostatnie prace na ul. Łodygowej, pomiędzy ul. Radzymińską a ul. Wolińską, to jednak przejazd na tym odcinku odbywa się już nowymi jezdniami. Od ul. Wolińskiej w kierunku Ząbek kierowcy poruszają się jezdnią północną i dalej od ul. Klamrowej w obydwu kierunkach jezdniami serwisowymi.

jezdnia l 1024x685 - Łodygowa – ostatnie prace trwają. Wielki finał w lipcu? -

Drogowcy pracują nadal na jezdni południowej oraz serwisowej na odcinku od ul. Wolińskiej do ul. Klamrowej oraz jezdni głównej od ul. Klamrowej do granicy miasta (na tym odcinku dwie jezdnie zejdą się w jedną).

budowa - Łodygowa – ostatnie prace trwają. Wielki finał w lipcu? -

Czy remont zakończy się w lipcu tego roku? Trzymamy za to kciuki.

Więcej o remontach w Warszawie przeczytacie TU.

Fot. ZMID

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.