„Obwodnica” Targówka. Końca nie widać?

Prace przy „obwodnicy” Targówka nadal trwają. Niestety mieszkańcy informują nas, że w ciągu dnia część robót prowadzona jest dość opieszale, co w połączeniu z liczbą zadań pozostałych do wykonania, nie zwiastuje szybkiego zakończenia całej inwestycji. Co obecnie dzieje się na placu budowy?

Liczne przeszkody przy pracach związanych z modernizacją ulic Targówka Mieszkaniowego sprawiły, że cała przebudowa znacznie przesunęła się w czasie. W efekcie dotychczas wykonano m.in. skrzyżowanie ulic Ossowskiego i Gościeradowskiej oraz zjazd przy posesji Ossowskiego 9.

ob2 - „Obwodnica” Targówka. Końca nie widać? -

Do „sukcesów” zaliczyć należy również powstałą zatokę autobusową przy ul. Handlowej na wysokości ul. Lusińskiej oraz wybudowane miejsca postojowe przy ul. Ossowskiego w pobliżu stacji drugiej linii metra.

Niestety nadal jest sporo do zrobienia. Obecnie wykonawca pracuje przy przebudowie ronda u zbiegu ulic Gorzykowskiej, Myszkowskiej i Handlowej. Natomiast na rondzie Ossowskiego-Witebska-Prałatowska trwają prace przy przebudowie wodociągu. W tym tygodniu zaś rozpoczęły się roboty związane z układaniem asfaltu na ścieżce rowerowej.

obwodnica tt - „Obwodnica” Targówka. Końca nie widać? -

Kiedy faktycznie ukończona zostanie budowa? „Mimo licznych przeszkód, roboty powinny się zakończyć wraz z otwarciem nowych stacji II linii metra” – informuje dość nieprecyzyjnie ZDM, a jak wiemy, termin otwarcia nowych stacji II linii metra nie został dokładnie określony.

Więcej o inwestycji przeczytacie TU.

fot. ZDM

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.