„Obwodnica” Targówka. Końca nie widać?

Prace przy „obwodnicy” Targówka nadal trwają. Niestety mieszkańcy informują nas, że w ciągu dnia część robót prowadzona jest dość opieszale, co w połączeniu z liczbą zadań pozostałych do wykonania, nie zwiastuje szybkiego zakończenia całej inwestycji. Co obecnie dzieje się na placu budowy?

Liczne przeszkody przy pracach związanych z modernizacją ulic Targówka Mieszkaniowego sprawiły, że cała przebudowa znacznie przesunęła się w czasie. W efekcie dotychczas wykonano m.in. skrzyżowanie ulic Ossowskiego i Gościeradowskiej oraz zjazd przy posesji Ossowskiego 9.

ob2 - „Obwodnica” Targówka. Końca nie widać? -

Do „sukcesów” zaliczyć należy również powstałą zatokę autobusową przy ul. Handlowej na wysokości ul. Lusińskiej oraz wybudowane miejsca postojowe przy ul. Ossowskiego w pobliżu stacji drugiej linii metra.

Niestety nadal jest sporo do zrobienia. Obecnie wykonawca pracuje przy przebudowie ronda u zbiegu ulic Gorzykowskiej, Myszkowskiej i Handlowej. Natomiast na rondzie Ossowskiego-Witebska-Prałatowska trwają prace przy przebudowie wodociągu. W tym tygodniu zaś rozpoczęły się roboty związane z układaniem asfaltu na ścieżce rowerowej.

obwodnica tt - „Obwodnica” Targówka. Końca nie widać? -

Kiedy faktycznie ukończona zostanie budowa? „Mimo licznych przeszkód, roboty powinny się zakończyć wraz z otwarciem nowych stacji II linii metra” – informuje dość nieprecyzyjnie ZDM, a jak wiemy, termin otwarcia nowych stacji II linii metra nie został dokładnie określony.

Więcej o inwestycji przeczytacie TU.

fot. ZDM

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.