Park Bródnowski. Bieg do Herbacianego Domku

Lubisz biegać i chcesz dowiedzieć się, w jakim czasie przebiegasz 10 km dystans? Nie zwlekaj, już dziś przygotuj się do środowego biegu w Parku Bródnowskim.

Już w najbliższą środę, 5 czerwca, zapraszamy małych i dużych do akcji biegowej zatytułowanej „Bieg do Herbacianego Domku”. Koleżeńsko-towarzyski bieg odbędzie się w Parku Bródnowskim i zaliczony będzie do Ligi Biegowej [min. 30 uczestników].

Wszyscy przybyli do ulubionego targóweckiego zieleńca będą mieli do pokonania trasę o długości 10 km. Udział w biegu jest zupełnie bezpłatny! Wystarczy, że stawicie się w środę w obuwiu sportowym, wygodnym stroju oraz zaopatrzeni w wodę między 19.00 a 19.25 w parku od strony Wyszogrodzkiej, w miejscu oznaczonym na mapie flagą i dokonacie zapisu na bieg. 

bieg - Park Bródnowski. Bieg do Herbacianego Domku -

Bieg rozpocznie się o godzinie 19.30. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, czyli grupa regularnie organizująca biegi z pomiarem czasu w Parku Bródnowskim, udział w biegu bierzecie na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w akcji jedynie z osobą dorosłą, biegaczem lub kibicem.

Więcej o zabawie biegowej przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.