Park Bródnowski. Bieg do Herbacianego Domku

Lubisz biegać i chcesz dowiedzieć się, w jakim czasie przebiegasz 10 km dystans? Nie zwlekaj, już dziś przygotuj się do środowego biegu w Parku Bródnowskim.

Już w najbliższą środę, 5 czerwca, zapraszamy małych i dużych do akcji biegowej zatytułowanej „Bieg do Herbacianego Domku”. Koleżeńsko-towarzyski bieg odbędzie się w Parku Bródnowskim i zaliczony będzie do Ligi Biegowej [min. 30 uczestników].

Wszyscy przybyli do ulubionego targóweckiego zieleńca będą mieli do pokonania trasę o długości 10 km. Udział w biegu jest zupełnie bezpłatny! Wystarczy, że stawicie się w środę w obuwiu sportowym, wygodnym stroju oraz zaopatrzeni w wodę między 19.00 a 19.25 w parku od strony Wyszogrodzkiej, w miejscu oznaczonym na mapie flagą i dokonacie zapisu na bieg. 

bieg - Park Bródnowski. Bieg do Herbacianego Domku -

Bieg rozpocznie się o godzinie 19.30. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, czyli grupa regularnie organizująca biegi z pomiarem czasu w Parku Bródnowskim, udział w biegu bierzecie na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w akcji jedynie z osobą dorosłą, biegaczem lub kibicem.

Więcej o zabawie biegowej przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.