Sprzedaj, wymień, kup, czyli Pchli Targ na Zaciszu

Sezon na wyprzedaże plenerowe w pełni. Tym razem miłośników handlu pod chmurką zapraszamy na Pchli Targ przy Domu Kultury Zacisze. W przyjaznych okolicznościach przyrody będziecie mogli upolować nietuzinkowe przedmioty, sprzedać to, co zalega w waszych szafach lub wymienić zbyteczne rzeczy na te bardziej przydatne lub po prostu piękne.

Pchli Targ odbędzie się już jutro, w sobotę w godz. 10:00 – 14:00 przy DK Zacisze. Uczestnicząc w wydarzeniu będziecie mieli nie lada okazję, by upolować coś oryginalnego i w dobrej cenie lub po prostu przewietrzyć domowe czeluście. Osoby zainteresowane sprzedażą nie muszą rezerwować miejsca. Ponadto udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak zapewniają organizatorzy, kupowanie z drugiej ręki sprzyja idei zero waste oraz proekologicznym postawom, zatem przybywajcie. Zamiast palić w kominku stare ubrania, wymieńcie je na coś lub sprzedajcie komuś, kto z chęcią je założy.

Na gości targu czekają animacje w plenerze, planszówki oraz ping-pong. A dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach poświęconych komunikacji po otwarciu stacji metra, będzie czekać specjalny punkt. Pracownicy ZTM-u odpowiedzą w nim na wasze pytania związanie ze zmianami w komunikacji autobusowej w związku z budową metra i uruchomieniem stacji Trocka.

Więcej o akcji przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.