Sprzedaj, wymień, kup, czyli Pchli Targ na Zaciszu

Sezon na wyprzedaże plenerowe w pełni. Tym razem miłośników handlu pod chmurką zapraszamy na Pchli Targ przy Domu Kultury Zacisze. W przyjaznych okolicznościach przyrody będziecie mogli upolować nietuzinkowe przedmioty, sprzedać to, co zalega w waszych szafach lub wymienić zbyteczne rzeczy na te bardziej przydatne lub po prostu piękne.

Pchli Targ odbędzie się już jutro, w sobotę w godz. 10:00 – 14:00 przy DK Zacisze. Uczestnicząc w wydarzeniu będziecie mieli nie lada okazję, by upolować coś oryginalnego i w dobrej cenie lub po prostu przewietrzyć domowe czeluście. Osoby zainteresowane sprzedażą nie muszą rezerwować miejsca. Ponadto udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak zapewniają organizatorzy, kupowanie z drugiej ręki sprzyja idei zero waste oraz proekologicznym postawom, zatem przybywajcie. Zamiast palić w kominku stare ubrania, wymieńcie je na coś lub sprzedajcie komuś, kto z chęcią je założy.

Na gości targu czekają animacje w plenerze, planszówki oraz ping-pong. A dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach poświęconych komunikacji po otwarciu stacji metra, będzie czekać specjalny punkt. Pracownicy ZTM-u odpowiedzą w nim na wasze pytania związanie ze zmianami w komunikacji autobusowej w związku z budową metra i uruchomieniem stacji Trocka.

Więcej o akcji przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.