Spektakle, koncerty, kino letnie, czyli wakacje w Parku Bródnowskim

Wakacje na Bródnie zapowiadają się całkiem przyjemnie. Bywalcy Parku Bródnowskiego będą mieli okazję wziąć udział w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych zupełnie bezpłatnie. Czekać na nich będą koncerty, przedstawienia teatralne oraz występy taneczno-muzyczne. Co więcej na terenie lubianego zieleńca zagości kino letnie.

W okresie od końca czerwca do początku września na terenie Parku Bródnowskiego czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji. Zaplanowane wydarzenia wakacyjne organizowane będą w ramach budżetu obywatelskiego [daw. partycypacyjnego].

Podwieczorki z kulturą

Na podwieczorki z kulturą zapraszamy całymi rodzinami w każdą niedzielę, o godz. 14.30. Za nami inscenizacja Koziołka Matołka w wykonaniu Teatru Prima z Warszawy, który jeszcze nieraz wystąpi w lato przed najmłodszymi. Najbliższa propozycja to interaktywny program taneczno-muzyczny pt. „W krainie baśni 1001 nocy” [30 czerwca].

Letnie koncerty

W lipcu i sierpniu w Parku Bródnowskim zagości również muzyka w najlepszym wydaniu. Koncerty rozpoczynać się będą w każdą niedzielę o 17.00. Dzięki nim goście parku będą mieli okazję posłuchać m.in. muzyki klasycznej oraz standardów jazzowych. Pierwszego koncertu wysłuchamy 7 lipca, a wystąpi przed Wami Conforza z programem koncertu „Od Bacha do Beatlesów”.

Kino plenerowe

Prawdziwą gratką dla miłośników kina plenerowego będą seanse pod chmurką. Cykl filmowy rusza 7 lipca. W sumie obejrzycie osiem filmów, po jednym w każdą niedzielę. W lipcu seanse rozpoczynają się o 21.30, w sierpniu o 21.00.

Potańcówka i koncert pieśni powstańczych

Lipiec zakończą dwa wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Miłośników tańca i integracji sąsiedzkiej zachęcamy do udziału w radosnej potańcówce, która odbędzie się 27 lipca, w godzinach 17.00-22.00. Zaś na nostalgiczne wspomnienie pieśni powstańczych zapraszamy 31 lipca o godz. 18.00.

Wakacyjne wydarzenia w naszej dzielnicy możecie śledzić TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.