Targówek na leżakach. Wakacyjne kino plenerowe

To już kolejna edycja cyklu Targówek na leżakach”. Na terenie parku Stefana Wiecheckiego-Wiecha (obok teatru Rampa) w każdy lipcowy czwartek o godz. 21:00 odbędzie się niezwykła projekcja filmowa. 

W okresie wakacyjnym mieszkańcy Targówka będą mieli możliwość skorzystania z oferty kina plenerowego zawierającej cztery filmy: Zjawiskowy musical Król rozrywki” z Hugh Jackmanem w roli głównej, przepełniony tajemnicą i trzymający w napięciu thriller Dziewczyna we mgle, niesztampowa komedia Baby driver o młodym chłopaku, skrywającym sekret, a na koniec dawka francuskiego humoru w filmie Czym chata bogata. Wszystkie projekcje poprzedzają prelekcje, podczas których poruszane będą kwestie związane z filmami. Umożliwią one dogłębniej zrozumieć problematykę prezentowanych produkcji.

Repertuar i terminy pokazów 

Król rozrywki – 04.07.2019, godz. 21:00

Dziewczyna we mgle – 11.07.2019, godz. 21:00

Baby driver– 18.07.2019, godz 21:00

Czym chata bogata– 25.07.2019, godz 21:00

Organizatorom zależy na umożliwieniu bezpłatnego uczestnictwa w pokazach filmowych mieszkańcom stolicy, w tym osobom niepełnosprawnym. Realizowane przez nas projekcje skierowane będą do wszystkich, dlatego podczas każdego pokazu udostępniamy słuchawki zapewniające lepszy odbiór dźwięku. Ma to na celu zwrócenie uwagi na osoby niepełnosprawne oraz seniorów w przestrzeni publicznej, a także umożliwienie integracji ponad podziałami wiekowymi i społecznymi.” – mówi Marcin Dumieński z Fundacji Rozwoju Kinematografii.

Cykl pokazów plenerowych organizowany jest przez Urząd Dzielnicy Targówek oraz Fundację Rozwoju Kinematografii. 

Wstęp wolny na wszystkie pokazy.

Targówek na leżakach 1 724x1024 - Targówek na leżakach. Wakacyjne kino plenerowe -

Informacja prasowa

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.