Szpital Bródnowski „Szpitalem Roku”? Plebiscyt Hipokrates Mazowsza 2019

Szpital Bródnowski został nominowany w wyjątkowym konkursie medycznym, w którym do 1 lipca można było wyróżnić zasłużone placówki medyczne oraz wybitnych specjalistów. HIPOKRATES MAZOWSZA 2019 to plebiscyt organizowany wspólnie przez redakcje „Polski Metropolii Warszawskiej” i serwisu Naszemiasto.pl.

W plebiscycie nominowani byli lekarze różnych specjalności, pielęgniarki, salony optyczne, szpitale, przychodnie oraz farmaceuci. Szpital Bródnowski zgłoszony został do nagrody „Szpital Roku”. Możecie oddać na niego swój głos do 31 lipca TU.

Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie. Czekają na nich zaszczytne tytuły i nagrody.

Honorowy patronat nad wydarzeniem pełnią:

– Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego

– Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Warszawie

– Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Warszawie.

 – Szpital to nie tylko mury i sprzęt, to przede wszystkim ludzie. To od ich zaangażowania, wiedzy, doświadczenia i wrażliwości zależy sukces placówki. Regularnie od lat inwestujemy w modernizację naszych szpitali. Staramy się, by nie tylko spełniały podstawowe normy, ale by były wyposażone w najlepszej jakości specjalistyczny sprzęt – mówi Adam Struzik. – Chodzi o to, by ułatwić lekarzom przeprowadzanie diagnozy i leczenie, by pomóc im zadbać o jakość pracy, a przy okazji, by zwiększyć komfort tej pracy, bo to również niezwykle ważne. Wszystkiemu powinien przyświecać jeden cel: troska o pacjenta –.

Więcej o plebiscycie przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

2 myśli na temat “Szpital Bródnowski „Szpitalem Roku”? Plebiscyt Hipokrates Mazowsza 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.