Szarpanina w Lidlu. Złodziej zbiegł

Do próby kradzieży doszło wczoraj wieczorem w dyskoncie „Lidl” zlokalizowanym przy ul. Matki Teresy z Kalkuty. Mężczyzna, który chciał wynieść ze sklepu torbę z zakupami bez płacenia za nie, został zatrzymany przez ochroniarza. Między mężczyznami doszło do szarpaniny.

Wczoraj, ok. godziny 20.00 w Lidlu przy ul. Matki Teresy z Kalkuty, doszło do szarpaniny między ochroniarzem a jednym z klientów. Okazuje się, że przyczyną zajścia była próba kradzieży, jakiej dopuścił się mężczyzna robiący zakupy.

Po spakowaniu do reklamówki produktów klient chciał wyjść ze sklepu bez płacenia. Zauważony przez ochroniarza został poproszony o udanie się na zaplecze, jednak w tym momencie podjął próbę ucieczki. Pracownik ochrony próbował zatrzymać złodzieja. Między mężczyznami doszło do szarpaniny. W trakcie „walki” torba z zakupami upadła na ziemię, część produktów wypadła na posadzkę, z relacji świadków wynika, że były to głównie piwa. Alkohol rozlał się.

Zajściu przyglądali się pracownicy sklepu oraz klienci. – Dlaczego personel nie reaguje? – dopytywała jedna klientka. Niestety nikt nie zareagował na czas i złodziejowi udało się uciec. Ochroniarz, który podjął się interwencji, ma małe zadrapania oraz otarcia.

Z relacji świadków wiemy, że złodziej uciekł między bloki, w okolice ulicy Ogińskiego. O zdarzeniu została poinformowana policja. Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji, drobne kradzieże to chleb powszedni w popularnym dyskoncie przy ul. Matki Teresy z Kalkuty.

JK/BJ

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Szarpanina w Lidlu. Złodziej zbiegł

  • 11 lutego 2021 o 10:44
    Permalink

    To co tam robiły 3 wozy strażackie , 2x policja i karetka ?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.