„Pomóż się przytulić”, czyli zbieramy maskotki dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka

Dziś zachęcamy do udziału w akcji „Pomóż się przytulić”, która wspiera małych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka. Poznajcie szczegóły.

Zapraszamy do udziału w akcji pn. „Wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń”. Projekt, którego pomysłodawczynią jest Anna Ojer, organizowany jest we współpracy z Centrum Zdrowia Dziecka i ma na celu ułatwienie wybudzonym po operacyjnej narkozie pacjentom złagodzenie stresu związanego z pobytem w szpitalu.

Pomysł jest bardzo prosty. W kilku punktach naszej dzielnicy ustawiono specjalne pojemniki, do których możecie wrzucić maskotki dla dzieci z sali wybudzeń. Ze względu na wymogi szpitalne pluszaki muszą być nowe, z metką.

Pojemniki znajdziecie:

– w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Targówek

– w Domu Kultury „Świt”

– w Bibliotece

– na terenie OSiR-u Targówek

– w oraz Centrum Kultury i Aktywności.

Dotychczas w zbiórce na terenie naszej dzielnicy udział wzięli: Beata Michalec radna m.st. Warszawy inicjatorka akcji na Targówku, Krzysztof Miszewski Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek, pomysłodawczyni akcji – Anna Ojer radna Dzielnicy Wawer, Dorota Kozielska i Aneta Wyczółkowska radne Dzielnicy Targówek, Lidia Krawczyk dyrektor DK „Świt”, Danuta Jankowska dyrektor biblioteki na Targówku oraz Rafał Dworacki zastępca dyrektora biblioteki na Targówku, Bartosz Szajkowski zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek.

67315622 2361505293930818 4814682858784292864 o.jpg? nc cat=100& nc oc=AQnkORgk7MGbt gYo0szMtc vE3CC5u5GgZdqIQ7BMvehI5fp4FRY5Aop4Nn54YA8vk& nc ht=scontent waw1 1 - „Pomóż się przytulić”, czyli zbieramy maskotki dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka -

zdj. UD Targówek

Serdecznie zapraszamy do udziału.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.