Wakeboarding na Zalewie Bardowskiego. „Aktywnie nad Wisłą”

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was nad Zalew Bardowskiego. Osoby powyżej 10 r.ż. będą miały niepowtarzalną okazję, by bezpłatnie wziąć udział w rekreacyjnych zajęciach wakeboardingu oraz SUP. Poznajcie szczegóły.

Klub Sportowy GRIND zaprasza na zajęcia rekreacyjne z wakeboardingu oraz SUP w ramach programu „Aktywnie nad Wisłą”, dofinansowanego przez miasto stołeczne Warszawę. Zajęcia prowadzone są pod nazwą Aktywnie nad Wisłą – Warszawska Akademia Wake i SUP nad Zalewem Bardowskiego.

W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które potrafią już pływać na desce lub dopiero zaczynają swoją przygodę z tymi sportami. Na miejscu będzie dostępny specjalistyczny sprzęt: pianki, kaski, vesty. Każdy uczestnik będzie pod opieką instruktora. Wystarczy, że w dniu wydarzenia zabierzecie ze sobą odzież do pływania, klapki oraz ręcznik.

Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsc na zajęcia prowadzone w czasie wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 570 701 801.

Termin spotkania i miejsce:

Niedziela – 18.08.19, 11:00 – 18:00

WakeFarma – Wake & Restaurant

Piotra Bardowskiego 2a, 03-888 Warszawa.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.