Zniszczył samochód partnerki oraz uszkodził radiowóz

Po awanturze z partnerką 33-letni mężczyzna zniszczył wnętrze jej samochodu. Po interwencji funkcjonariuszy z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Targówku uszkodził radiowóz.

Do awantury doszło przy jednej z targóweckich ulic. W samochodzie marki volkswagen doszło do kłótni między kobietą a jej partnerem. Mężczyzna w złości zniszczył wnętrze jej pojazdu. Gdy opuścił volkswagena, zaczął kopać w auto. Uszkodzeniu uległa karoseria i błotnik. Pokrzywdzona oszacowała wstępnie szkodę na kwotę 1000 złotych.

Kobieta zgłosiła zniszczenie mienia. Policjanci bardzo szybko odnaleźli agresywnego mężczyznę. 33-latek nie stosował się do wydawanych poleceń i odpychał funkcjonariuszy. W pewnym momencie pięścią uderzył w dach radiowozu, powodując wgniecenie i zarysowanie karoserii.

Jak czytamy w komunikacie, pomimo oporu, jaki mężczyzna stawiał, mundurowym udało się go obezwładnić. 33-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie został poddany badaniu alkomatem. W wydychanym powietrzu miał prawie 1,4 promila alkoholu. Policjanci zabezpieczyli od niego 200 złotych na poczet przyszłej kary.

Swoim zachowaniem zatrzymany naraził się na zarzuty dotyczące zniszczenia volkswagena i policyjnej toyoty.

Więcej TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.