Spoliczkował 13-latka, bo ten nie chciał pożyczyć mu roweru

W ubiegłym tygodniu 21-letni mieszkaniec Targówka zaatakował chłopca, który odmówił mu pożyczenia roweru. Stan nastolatka wymagał udzielenia mu pomocy medycznej. Mężczyzna stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia br. Trzynastoletni chłopiec został zaczepiony przez obcego mężczyznę, który chciał pożyczyć od niego rower. Gdy nastolatek odmówił, 21-latek zaatakował go i kilkakrotnie uderzył w twarz. Poszkodowany trafił pod opiekę lekarza, rodzice chłopca złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

„Sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego komisariatu na Targówku. Równolegle swoje czynności prowadzili kryminalni. To właśnie oni ustalili i zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za to zdarzenie. Był to 21-letni mieszkaniec Targówka”.

Mężczyzna został zatrzymany, okazało się, że był nietrzeźwy. Usłyszał zarzuty „uszkodzenia ciała w zbiegu z narażeniem na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu”. Za przestępstwo, którego się dopuścił sąd może skazać go na karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 Więcej TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.