Niedziela na działce, czyli spotkanie integracyjne w ROD Pratulińska

Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli przekonać się, czym żyją ogródki działkowe. Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne do Rodzinnych Ogrodów Działkowych przy Pratulińskiej, podczas którego m.in. zainaugurowane zostanie działanie kompostownika zbudowanego wspólnie z mieszkańcami. Poznajcie szczegóły.

Sam Rozkwit zaprasza w niedzielę, 8 września, do Rodzinnych Ogrodów Działkowych przy Pratulińskiej. O godzinie 14.00 rozpocznie się spotkanie działkowców z mieszkańcami, potrwa do 18.00. Będzie to niewątpliwa okazja do dyskusji o tym, czego potrzebuje ogród, by być jeszcze bardziej przyjemną przestrzenią oraz jak mieszkańcy mogą się włączyć w jego życie.

Spotkanie rozpocznie się na łączce pod Domem Działkowca. Wejście do ogrodu od ul. Pratulińskiej przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy.

Czym jeszcze kuszą organizatorzy? „Zapewniamy drobny poczęstunek z grilla (darmowy) oraz stoisko z kuchnią gruzińską (odpłatne). Zachęcamy także do przynoszenia napojów i drobnych przekąsek we własnym zakresie”.

Wydarzenie jest realizowane przez SAM Rozkwit w ramach programu „Naprzód działki” we współpracy z Zarządem Zieleni m. st. Warszawy, w porozumieniu z Okręgiem Mazowieckim Polskiego Związku Działkowców.

Więcej o wydarzeniu przeczytacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.