Hamaki – strefa aktywnego wypoczynku w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Zagłosujecie?

Bywalcy VIII Ogrodu Jordanowskiego zauważyli bez wątpienia, jak pięknie przez lata zmienił się ulubiony „plac zabaw”. Poza modernizacją budynku, nowoczesnym wyposażeniem dla dzieci w postaci huśtawek czy drabinek, „jordanek” zyskał skatepark, mgiełkę wodną oraz ławkę do karmienia z przewijakiem dedykowaną rodzicom z najmłodszymi dziećmi. Przy Suwalskiej 13 można także grać w koszykówkę i piłkę nożną. A co Wy na to, by w „jordanku” móc wypoczywać na hamakach?

W tegorocznym Budżecie Obywatelskim grupa aktywnych kobiet z dzielnicy „Targówek w spódnicy” zaproponowała, by doposażyć VIII Ogród Jordanowski w hamaki.

Projekt zakłada stworzenie dodatkowej strefy aktywnego wypoczynku poprzez rozbudowę placu zabaw o atrakcyjne obiekty przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach projektu planuje się instalację pięciu hamaków z lekkim zadaszeniem (wraz z montażem) i nawierzchnią z piasku oraz oznakowanie projektu.

Ile kosztuje realizacja? Szacowany koszt wynosi 147 000 zł.

hamaki plenerowe – 5 szt. 65 500,00

zadaszenie hamaków – 58 500,00

nawierzchnia piaskowa pod hamaki – 8 000,00

montaż i transport – 14 500,00

oznakowanie projektu – 500,00

Projekt generuje koszty w latach następnych, związane z konserwacją i naprawami. Szacunkowy koszt – 3 000,00 zł rocznie.

Jeśli pomysł przypadł Wam do gustu, nie zwlekajcie. Oddajcie na niego swój głos TU. Projekt oznaczony jest numerem 1920, a jego pełna nazwa brzmi: „Hamaki – strefa aktywnego wypoczynku w VIII Ogrodzie Jordanowskim”.

Macie czas do 23 września!

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Jedna myśl na temat “Hamaki – strefa aktywnego wypoczynku w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Zagłosujecie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.