Sąsiedzki piknik w parku przy Domu Kultury Świt

Święto Plonów obchodzić będziemy na Bródnie już w najbliższą sobotę. Jeśli chcecie wspólnie z sąsiadami ugotować zupę i usmażyć konfitury, to nie zwlekajcie. Dowiedzcie się, co ze sobą zabrać i dołączcie do wspólnej zabawy.

Każda okazja jest dobra do wspólnego spędzania czasu. Tym razem w ramach Święta Plonów spotykamy się w parku przy DK Świt przy Wysockiego, by ugotować kocioł zupy warzywnej oraz usmażyć konfitury z aronii i jabłek. Zainteresowani? Przynieście warzywa, trochę cukru, talerz na zupę, łyżkę i słoik, i dołączcie do wesołej ekipy.

Poza gotowaniem i biasiadowaniem przy muzyce i ognisku organizatorzy zapraszają na występ Teatru Lalek, warsztaty ceramiczne, dzierganie chust, plecenie wianków dożynkowych oraz tworzenie lalek. Niewątpliwą atrakcją będzie rekonstrukcja zwyczajów dożynkowych, a spragnieni oryginalnych zakupów będą mogli wyłowić prawdziwe skarby na pchlim targu.

Zaczynamy o 13.00!

70959024 1387836478049391 8115475413146271744 n.jpg? nc cat=109& nc oc=AQnMBiRsNi0WVzXLUQQjxwwpLNYDCEQMQQdbkigqoWfWN28AdMw 07Q7kMkbzp6ALVk& nc ht=scontent waw1 1 - Sąsiedzki piknik w parku przy Domu Kultury Świt - piknik, Dom Kultury Świt, bródno

Więcej o wydarzeniu znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.