Sąsiedzki piknik w parku przy Domu Kultury Świt

Święto Plonów obchodzić będziemy na Bródnie już w najbliższą sobotę. Jeśli chcecie wspólnie z sąsiadami ugotować zupę i usmażyć konfitury, to nie zwlekajcie. Dowiedzcie się, co ze sobą zabrać i dołączcie do wspólnej zabawy.

Każda okazja jest dobra do wspólnego spędzania czasu. Tym razem w ramach Święta Plonów spotykamy się w parku przy DK Świt przy Wysockiego, by ugotować kocioł zupy warzywnej oraz usmażyć konfitury z aronii i jabłek. Zainteresowani? Przynieście warzywa, trochę cukru, talerz na zupę, łyżkę i słoik, i dołączcie do wesołej ekipy.

Poza gotowaniem i biasiadowaniem przy muzyce i ognisku organizatorzy zapraszają na występ Teatru Lalek, warsztaty ceramiczne, dzierganie chust, plecenie wianków dożynkowych oraz tworzenie lalek. Niewątpliwą atrakcją będzie rekonstrukcja zwyczajów dożynkowych, a spragnieni oryginalnych zakupów będą mogli wyłowić prawdziwe skarby na pchlim targu.

Zaczynamy o 13.00!

70959024 1387836478049391 8115475413146271744 n.jpg? nc cat=109& nc oc=AQnMBiRsNi0WVzXLUQQjxwwpLNYDCEQMQQdbkigqoWfWN28AdMw 07Q7kMkbzp6ALVk& nc ht=scontent waw1 1 - Sąsiedzki piknik w parku przy Domu Kultury Świt - piknik, Dom Kultury Świt, bródno

Więcej o wydarzeniu znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.