Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to?

Kolejną propozycją w Budżecie Obywatelskim jest wymiana starej, mocno wyeksploatowanej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w VIII Ogrodzie Jordanowskim przy Suwalskiej 13. Kto ma ochotę wesprzeć projekt? Zapraszamy do głosowania.

Boisko na terenie ogrodu przy Suwalskiej jest otwartą przestrzenią dla wszystkich mieszkańców. Codziennie korzystają z niego mali i duzi, z ogromnym zaangażowaniem oddając się popularnej wśród mieszkańców dzielnicy piłce nożnej. Wystarczy spojrzeć na harmonogram spotkań, które odbywają się w ciągu całego roku na terenie „jordanka”.

Nie dziwi zatem fakt, że teren sprzyjający zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym zajęciom sportowym, organizacji imprez czy turniejów przez szkoły oraz przedszkola, dziś jest w nie najlepszym stanie. Nawierzchnia jest nierówna, a tym samym sprzyja kontuzjom młodych sportowców.

boisko blisko - Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to? - VIII Ogród Jordanowski, Budżet Obywatelski, boisko

Jeśli chcielibyście wspomóc wszystkich użytkowników boiska przy Suwalskiej 13, to koniecznie oddajcie swój głos na rewitalizację nawierzchni. Projekt ma numer 1939 i zatytułowany został „Nowa nawierzchnia boiska wielofunkcyjnego w VIII Ogrodzie Jordanowskim”. Pomysłodawcą projektu jest grupa „Targówek w spódnicy”.

boisko - Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to? - VIII Ogród Jordanowski, Budżet Obywatelski, boisko

Głosujemy TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.