Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to?

Kolejną propozycją w Budżecie Obywatelskim jest wymiana starej, mocno wyeksploatowanej nawierzchni boiska wielofunkcyjnego w VIII Ogrodzie Jordanowskim przy Suwalskiej 13. Kto ma ochotę wesprzeć projekt? Zapraszamy do głosowania.

Boisko na terenie ogrodu przy Suwalskiej jest otwartą przestrzenią dla wszystkich mieszkańców. Codziennie korzystają z niego mali i duzi, z ogromnym zaangażowaniem oddając się popularnej wśród mieszkańców dzielnicy piłce nożnej. Wystarczy spojrzeć na harmonogram spotkań, które odbywają się w ciągu całego roku na terenie „jordanka”.

Nie dziwi zatem fakt, że teren sprzyjający zarówno amatorskim, jak i profesjonalnym zajęciom sportowym, organizacji imprez czy turniejów przez szkoły oraz przedszkola, dziś jest w nie najlepszym stanie. Nawierzchnia jest nierówna, a tym samym sprzyja kontuzjom młodych sportowców.

boisko blisko - Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to? - VIII Ogród Jordanowski, Budżet Obywatelski, boisko

Jeśli chcielibyście wspomóc wszystkich użytkowników boiska przy Suwalskiej 13, to koniecznie oddajcie swój głos na rewitalizację nawierzchni. Projekt ma numer 1939 i zatytułowany został „Nowa nawierzchnia boiska wielofunkcyjnego w VIII Ogrodzie Jordanowskim”. Pomysłodawcą projektu jest grupa „Targówek w spódnicy”.

boisko - Nowa nawierzchnia boiska w VIII Ogrodzie Jordanowskim. Co Wy na to? - VIII Ogród Jordanowski, Budżet Obywatelski, boisko

Głosujemy TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.