Bezpłatne warsztaty dziennikarskie dla mieszkańców Bródna. „Optymistyczna Gazetka Bródna”

Lubisz pisać? Jesteś bacznym obserwatorem życia Bródna? Znasz ciekawostki i anegdoty osiedlowe, którymi chciałbyś się podzielić z innymi? Masz szansę stworzyć „Optymistyczną Gazetkę Bródna”. Przyjdź na warsztaty prowadzone przez doświadczoną dziennikarkę i podrasuj swój warsztat pisarski, dając innym radość czytania o naszym osiedlu.

Ośrodek Pomocy Społecznej Targówek zaprasza mieszkańców do udziału w cyklu pięciu bezpłatnych spotkań pn. „Warsztaty dziennikarskie”. Podczas nich pod kierunkiem dziennikarki, mieszkanki Bródna oraz aktywnej sąsiadki, Jolanty Zientek-Vargi, stworzycie Optymistyczną Gazetkę Bródna.

„To szansa dla osób, które mają ciekawe, ważne, zabawne, inspirujące obserwacje dotyczące osiedla Bródno i chcą się nimi podzielić. Chcą napisać o tym, ale nie bardzo wiedzą jak. To także zajęcia dla tych, którzy już piszą, ale chcieliby robić to lepiej, ciekawiej. To cykl dla wszystkich zainteresowanych pokazaniem z optymizmem urody Bródna”  – zachęcają organizatorzy.

Zajęcia rozpoczynają się 19 października 2019 r. i potrwają do końca listopada.
Terminy warsztatów: soboty w godzinach 11.00-13.00.
Miejsce: budynek przy ul. Św. Wincentego 85, w siedzibie:

Czytelni Naukowej Nr 1
19 października
16 listopada
23 listopada
Domu Dziennego Pobytu
26 października
30 listopada

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt jest częścią Programu Organizowania Społeczności Lokalnej, który obejmuje m.in. działania „Partnerstwa na Targówku” i nieformalnej grupy sąsiedzkiej „Aktywne Pokolenia”.

Więcej TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.