Będzie remont chodnika między Jadowską a Radzymińską?

Mieszkańcy Pragi-Północ oraz Targówka Fabrycznego poruszający się chodnikiem biegnącym wzdłuż ogrodzenia między ulicami Jadowską i Radzymińską zwrócili uwagę urzędników na problem, jakim jest obecny stan jego nawierzchni oraz brak oświetlenia. Jest szansa, że przebiegający po terenie miejskich działek chodnik doczeka się remontu.

Radna m.st. Warszawy, Gabriela Szustek, wystosowała do władz miasta interpelację, w której zwraca uwagę na zły stan nawierzchni chodnika między Jadowską i Radzymińską, którym codziennie poruszają się mieszkańcy Targówka Fabrycznego, Szmulowizny czy Michałowa.

Szustek stwierdza, że wymiana nawierzchni oraz doposażenie terenu w oświetlenie, „uczyniłoby tę przestrzeń jeszcze bardziej popularną i przyjazną, zwłaszcza w godzinach wieczornych”.

Radna słusznie zauważa, że modernizacja podniosłaby poziom bezpieczeństwa i stanowiłaby niejako kontinuum ubiegłorocznej inwestycji ZDM-u. Przypomnijmy, że w listopadzie 2018 roku spółka zbudowała brakujący odcinek chodnika wzdłuż ul. Radzymińskiej.

Czekamy na odpowiedź w sprawie interpelacji.

Pełną treść interpelacji znajdziecie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.