Mężczyzna, który przywłaszczył samochód swojej partnerki, ukrywał się na Targówku

Dzielnicowi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie pojazdu. Czterdziestopięciolatek odpowie za bezprawne przejęcie samochodu swojej partnerki.

Zawiadomienie o zniknięciu auta poszkodowana zgłosiła w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie. Zgodnie z jej zeznaniami jej parter był ostatnim użytkownikiem samochodu marki renault i to właśnie na niego padły podejrzenia śledczych prowadzących postępowanie.

Dzielnicowi z Targówka otrzymali informację, iż na terenie ich dzielnicy może przebywać podejrzany o przywłaszczenie pojazdu mężczyzna. W ramach procedur funkcjonariusze z komisariatu Policji Warszawa Targówek skontrolowali adres, pod którym miał przebywać czterdziestopięciolatek. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny. Mundurowi odnaleźli również na terenie posesji poszukiwany pojazd.

Podejrzany został przesłuchany na komisariacie przy ul. Chodeckiej. Dochodzeniowiec przedstawił mu zarzut przywłaszczenia powierzonego pojazdu, za który grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Po czynnościach procesowych auto zabezpieczono na depozytowym parkingu.

Więcej o sprawie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.