Miejsce Aktywności Lokalnej przy Siarczanej! Nowy punkt dla aktywnych mieszkańców dzielnicy

Miejsca Aktywności Lokalnej wyrastają na warszawskiej mapie jak grzyby po deszczu. Te przestrzenie mają sprzyjać lokalnej społeczności i wspierać realizowanie pomysłów mieszkańców. Dziś z radością informujemy, że MAL dotarł na Siarczaną.

W Centrum Kultury i Aktywności przy ul. Siarczanej 6 na Targówku Fabrycznym powstanie miejsce integrujące lokalną społeczność, inspirujące i zachęcające do podjęcia sąsiedzkiej aktywności.

Masz pomysł na warsztaty dla sąsiadów? Chcesz wystawić spektakl dla najmłodszych, a może chciałbyś zorganizować potańcówkę dla seniorów? Twoje pomysły mogą być bardzo cenne dla dzielnicy i jej mieszkańców. Właśnie z myślą o aktywnych sąsiadach powstają miejsca takie jak to przy Siarczanej.

Już w najbliższą niedzielę, 6 października, w godzinach 15.00 – 16.30, zapraszamy Was do Centrum Kultury i Aktywności, byście mogli przekonać się, na czym polega istota Miejsca Aktywności Lokalnej. Organizatorzy zachęcają, by tego dnia:

– zatrzymać się na „Przystanku Dla Zaczytanych”

– pomajsterkować na „Przystanku Warsztatowym”

– odkryć swój talent na „Przystanku Artystycznym”,

– rozsmakować się na „Przystanku Wspólnego Stołu”

– zachwycić się „Przystankiem Galerii »Jeden na Jeden«”

– zagrać z sąsiadem na „Przystanku Gier i Zabaw”

– porozmawiać z animatorem na „Przystanku Wymiany Pomysłów”.

Przyjdź i sprawdź, w jaki sposób możesz wzbogać przestrzeń dzielnicy. Dowiedz się, na jakich zasadach będzie funkcjonował nowy punkt na targóweckiej mapie i włącz się w działanie, by radośnie spędzić czas razem z innymi mieszkańcami dzielnicy.

Więcej informacji o projekcie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.