Miejsce Aktywności Lokalnej przy Siarczanej! Nowy punkt dla aktywnych mieszkańców dzielnicy

Miejsca Aktywności Lokalnej wyrastają na warszawskiej mapie jak grzyby po deszczu. Te przestrzenie mają sprzyjać lokalnej społeczności i wspierać realizowanie pomysłów mieszkańców. Dziś z radością informujemy, że MAL dotarł na Siarczaną.

W Centrum Kultury i Aktywności przy ul. Siarczanej 6 na Targówku Fabrycznym powstanie miejsce integrujące lokalną społeczność, inspirujące i zachęcające do podjęcia sąsiedzkiej aktywności.

Masz pomysł na warsztaty dla sąsiadów? Chcesz wystawić spektakl dla najmłodszych, a może chciałbyś zorganizować potańcówkę dla seniorów? Twoje pomysły mogą być bardzo cenne dla dzielnicy i jej mieszkańców. Właśnie z myślą o aktywnych sąsiadach powstają miejsca takie jak to przy Siarczanej.

Już w najbliższą niedzielę, 6 października, w godzinach 15.00 – 16.30, zapraszamy Was do Centrum Kultury i Aktywności, byście mogli przekonać się, na czym polega istota Miejsca Aktywności Lokalnej. Organizatorzy zachęcają, by tego dnia:

– zatrzymać się na „Przystanku Dla Zaczytanych”

– pomajsterkować na „Przystanku Warsztatowym”

– odkryć swój talent na „Przystanku Artystycznym”,

– rozsmakować się na „Przystanku Wspólnego Stołu”

– zachwycić się „Przystankiem Galerii »Jeden na Jeden«”

– zagrać z sąsiadem na „Przystanku Gier i Zabaw”

– porozmawiać z animatorem na „Przystanku Wymiany Pomysłów”.

Przyjdź i sprawdź, w jaki sposób możesz wzbogać przestrzeń dzielnicy. Dowiedz się, na jakich zasadach będzie funkcjonował nowy punkt na targóweckiej mapie i włącz się w działanie, by radośnie spędzić czas razem z innymi mieszkańcami dzielnicy.

Więcej informacji o projekcie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.