Trudne sytuacje w firmie? Forum Przedsiębiorców na Targówku zaprasza na bezpłatny warsztat

Jesteś przedsiębiorcą, menedżerem? A może dopiero planujesz założenie własnego biznesu? Spotykasz się lub będziesz spotykał się z trudnymi sytuacjami w firmie? Jeśli potrzebujesz wsparcia merytorycznego, praktycznych porad i wytycznych, weź udział w bezpłatnym warsztacie biznesowo-networkingowym, który pomoże ci znaleźć rozwiązanie twojego biznesowego problemu. Poznaj szczegóły.

„Trudne sytuacje w firmie – jak znaleźć rozwiązanie?” to nazwa warsztatu organizowanego przez Forum Przedsiębiorców na Targówku. Odbędzie się on 14 października 2019 roku, o godz. 17.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20.

Czego dowiesz się podczas spotkania? M.in. jak delegować zadania oraz jak reagować, gdy nie są one zrealizowane zgodnie z planem. Trudna sytuacja zostanie przeanalizowana. Podczas warsztatu ustalisz fakty, zbierzesz obserwacje, poszukasz rozwiązań. Wdrożysz się w mówienie do współpracowników tak, by słuchali oraz dowiesz się, jak słuchać, by inni do nas mówili.

Warsztat tematyczny poprowadzi:

Alicja Kusch – Mentor, trener umiejętności biznesowych, menedżerskich i przywódczych; Certyfikowany coach; Praktyk i Mistrz NLP; Mediator w koncepcji Porozumienia bez Przemocy (NVC); Ukończyła szkolenie Transforming Communication na poziomie Advanced; Studiowała na SGPiS (obecnie SGH); Ponad 20 lat zarządzała zespołami na stanowisku szefa, w tym prowadząc własną firmę; Z doświadczenia wie, że warunek sukcesu szefa, lidera i przywódcy to sprawna i skuteczna komunikacja ułatwiająca rozwiązywanie konfliktów oraz umiejętność inspirowania do poszukiwania rozwiązań

W drugiej części spotkania odbędzie się moderowany warsztat networkingowy, podczas którego przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoją firmę i wymienić się wizytówkami.

Harmonogram spotkania:

17.00 – 17.15 – Rejestracja

17.15 – 17.30 – Wprowadzenie

17.30 – 19.00 – Prezentacja tematyczna

19.00 – 19.10 – Joga Śmiechu

19.10 – 19.20 – Przerwa

19.20 – 20.00 – Networking w grupach

20.00 – 20.30 – Budowanie relacji biznesowych

Wstęp wolny!

Zgłoszenia: tel. 22 443 86 25

email: mulanowska@um.warszawa.pl

Więcej o warsztacie TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.