Networking. Klub Przedsiębiorców w Dzielnicy Targówek zaprasza

Ideą networkingu jest pielęgnowanie kontaktów biznesowych. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z przedsiębiorcami z różnych branż w naszej dzielnicy, już jutro przyjdź na spotkanie Klubu Przedsiębiorców. Poznaj szczegóły.

Integracja w biznesie pomaga w efektywnej wymianie informacji. Dzięki niej możemy lepiej poznać własną branżę, poszerzyć wiedzę na temat dziedzin, które są nam nieznane, a w efekcie lepiej rozwinąć swój biznes. Przestrzenią sprzyjającą budowaniu długotrwałych relacji w biznesie jest przestrzeń networkingowa. To ona daje okazję do integracji, przekazywaniu poleceń oraz rekomendacji.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia jutro, 29 października, o godz. 17.00 Urzędu Dzielnicy Targówek przy Malborskiej. Na pierwszym piętrze, w sali 127 odbędzie się spotkanie Klubu Przedsiębiorców. Wydarzenie skierowane jest do osób, które posiadają siedziby firm w dzielnicy Targówek lub mieszkają w dzielnicy.

Jedną z zasad obowiązujących na spotkaniach Klubu jest brak możliwości promowania biznesów opartych o programy sieciowe (MLM).

Wstęp wolny.

Więcej TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.