WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2019. Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski?

Przed nami zmiany w organizacji ruchu w okolicach Cmentarza Bródnowskiego związane z dniem Wszystkich Świętych. Sprawdźcie, które ulice zostaną wyłączone z ruchu, gdzie zaparkujecie samochód oraz jakimi autobusami będzie można dojechać na cmentarz.

Już w piątek, 1 listopada, w okolicach Cmentarza Bródnowskiego aż 8 ulic wyłączonych zostanie z ruchu. Nieprzejezdny będzie również wiadukt nad rondem Starzyńskiego w kierunku Targówka.

Zamknięte ulice: 11 Listopada, św. Wincentego (możliwy będzie dojazd do posesji przy ul. Niwa i Płosa od str. Gilarskiej), ul. Gościeradowska, ul. Borzymowska, ul. Kołowa, ul. Odrowąża, ul. Matki Teresy z Kalkuty (możliwy będzie dojazd do parkingu od ul. Rembielińskiej), Chodecka (możliwy będzie dojazd do Balkonowej).

Ruch jednokierunkowy obowiązywać będzie na czterech ulicach: Matki Teresy z Kalkuty (pojedziemy w stronę Ogińskiego), Rembielińskiej (pojedziemy w stronę Matki Teresy z Kalkuty), Ogińskiego (pojedziemy w stronę Siedzibnej), Smoleńskiej (pojedziemy w stronę Witebskiej).

Zakaz parkowania obowiązywać będzie na ulicach: Staniewickiej, Pożarowej, Rembielińskiej, Chodeckiej, Samarytanka, Borzymowskiej, Smoleńskiej, Witebskiej.

Osoby, które 1 listopada zdecydują się na przyjazd na cmentarz Bródnowski samochodem, będą mogły zaparkować swoje auto na jednym z dodatkowych parkingów. Dodatkowe parkingi wytyczone zostaną na ulicach: Matki Teresy z Kalkuty, Wysockiego, Boliwara, Żuromińskiej.

Na Cmentarz Bródnowski dostaniemy się również komunikacją miejską. Od strony św. Wincentego będą zatrzymywać się autobusy linii C11, C13, C20, C25, C27, C69 oraz 160, 169, 500, 517, które dojadą do skrzyżowania ulicy Handlowej i Kołowej. Od strony Odrowąża dotrzemy na cmentarz autobusami linii C1, C4, C6, C76 lub tramwajami 1, 3, 4, 25. Przy Chodeckiej zatrzymywać będą się autobusy linii: C56, 112, 114, 126, 145, 156, 169, 240, 500.

kom - WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2019. Jak dojechać na Cmentarz Bródnowski? - Wszystkich Świętych, ulice, transport, święto 2019, komunikacja miejska, Cmentarz Bródnowski, cmentarz, 1 listopada

Więcej o zmianach TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.