„Przed nami nie uciekniesz!”. Haloween w DK Świt

Już jutro Dom Kultury Świt zamieni się w Straszny Dom. Masz ochotę na atrakcje nawiązujące do Haloween? Odwiedź Wioskę Żywej Archeologii przy Wysockiego, by posmakować dyni w wielu odsłonach czy też wysłuchać pełnych grozy opowieści Słowian, Celtów i wikingów. Poznaj szczegóły.

Już jutro, w godzinach 14.00 – 17.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na Eco Haloween w Wiosce Żywej Archeologii. W programie m.in.:

– eko wymiana, czyli przynosisz elektrośmieci, a w zamian otrzymujesz dynię

– warsztaty rzeźbienia dyni

– slow food: gorące placuszki z dyni, vegezupa dyniowa, kiszona dynia i inne warzywa.

Jednak według nas główną atrakcją będą „Strrraszne opowieści Słowian, Celtów i wikingów”. Wstęp wolny.

To nie koniec atrakcji. Od godziny 17.00 w ŚWITlicy Miejscu Aktywności Lokalnej przy Wysockiego obchodzić będziemy Święto Dyni. Podczas niego odbędą się warsztaty z tworzenia spersonalizowanej dyni. Ponadto będzie to doskonała okazja do wymiany przepisów dyniowych. Koniecznie przyjdźcie na poczęstunek, na który składać się będzie „straszna” pizza oraz dynia wędzona. Na to wydarzenie wstęp jest również wolny!

A o 18.00 i o 20:45 w Kinie Świt będziecie mogli obejrzeć horrory. Tego dnia zapraszamy na „straszne” seanse za jedyne 10 zł.

75521766 1428073180692387 3707602064113664000 o.jpg? nc cat=108& nc oc=AQla fgs1ZC BBfCR48JeSLEma CiMZwXvso wZzkSHVjuatGVQPBKXWMwzNFrIsYOk& nc ht=scontent waw1 1 - „Przed nami nie uciekniesz!”. Haloween w DK Świt - Warszawa, Swięto Dyni, MAL, horrory, Haloween, dzieci, dynia, dorośli, DK Świt

Więcej informacji TU.

JK

Joanka Karczmarczyk

Tekściara, mama, mieszkanka Targówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.